צפו: הפלג השפילו חיילת בבני ברק: "שיקסע" (וידאו)

ש' חיילת מגבעת שמואל שנקלעה לבני ברק במהלך ההפגנה של אנשי הפלג הירושלמי שלא ברצונה, הותקפה בקריאות "שיקסע, את בוגדת באבא שלך בשמים". צפו בתיעוד שהיא צילמה ובשחזור רגעי ההשפלה {"לא האמנתי שיקרה לי"}

ש', חיילת שמשרתת בקריה בתל אביב, מספרת על רגעים שבהם הושפלה בדרכה לביתה בגבעת שמואל: "עליתי על האוטובוס שלוקח אותי מהבסיס הביתה, שמסלולו עובר דרך בני ברק, אולם הפעם חסמו את דרכו מאות חרדים מהפלג הליטאי הקיצוני, שהפגינו במחאה על מעצר עריק".

החלטתי שאני לא מעוניינת להמתין לסיום ההפגנה. לאחר שהתייעצתי עם אבי, שדאג לי היות ולבשתי מדים, החלטתי לרדת מהאוטובוס תוך תיעוד במצלמת הסלולר של המתרחש, ליתר ביטחון".

התיעוד של החיילת

לידי חדשות 2 Online הגיע התיעוד שבו נראית ש' יורדת מהאוטובוס והתחילה ללכת ברחוב – ותוך שניות התחילו נערים מפגינים לצעוק לעברה "שיקסע" וכי היא צריכה להתבייש בעצמה. היא חזרה ושאלה אותם? "מה אני, לא שמעתי?. והם חזרו על הצעקות נגדה ברחבי ר"ע.

"ממש נלחצתי", היא מספרת, "הם התחילו להתאסף סביבי ממש במהרה וצעקו עלי שאני צריכה להתבייש. במה בדיוק אני צריכה להתבייש, שאני חיילת על מדים?".

ש' אומרת "תמיד ראיתי סרטונים כאלו באינטרנט, של מפגש בין חרדים לחיילים, אבל לא האמנתי שזה יקרה גם לי".

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חרדים אלו ערב רב ימח שמם וזכרם אמן
  נשותיכם ואמותיכם נראות יותר גרועות ממנה
  אז שוב ימח שמכם וזכרכם אמן
  אינשאלה יקחו אתכם לצבא ותהיו בשר תותחים אמן
  מה שבטוח הקב"ה אינו זקוק לתפילות וללימוד תורה שלכם אתם ערב רב טומאת החרדים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. נשמעים קולות של שמחה!!!! של מחאה אדירה!!! אשריכם בני תורה העומדים בפרץ, נגד השמד והזימה בצבא. כולנו להתחזק באמונה בד' ית' שמו. אלו גיבורי ישראל!!!!!! כנראה שהמפגינים האלו אנשים גבורים וחזקים והשם ית' יעזור להם כדכתיב אלוקים יבקש את הנרדף. ובגמ' איתה והעיקר לא לפחד כלל, רק לפחד מהקב"ה ולא מבשר ודם. כולם מבינים שגזירת הגיוס שהטילו עלינו חכי"ם חרדים מדובר בגזירת שמד גמור.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. רבותי חייבים להתעורר

  מספרים שפעם הלך אחד להפגנות אמר לאשתו שתקח בחשבון שהוא ייעצר! אמרה לו אשתו שבבקשה ישתדל שזה לא יהיה מעצר בית!. אבל ״מי שרוצה לעשות שימוש טוב מהחיים צריך לפעול תמיד כאילו יחיה זמן רב, ולנהל את חייו כאילו ימות במהרה.״

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. חולי נפש מהפלג שמבזים את היהדות. תפילתי שיחלימו מהר ממחלתם ואולי יזכו לחזור בתשובה.

  חיים |
  הגב
  • תסלח לי, אבל לכאורה השטיימניסטים מזרע עמלק כמ"ש מבני בניו של "המן" למדו בבני ברק ודו"ק

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 5. הסוף שלהם יגיע בקרוב, ולא צריכים חרדקי"ם משומדים, חיילים שפלים שהם שותפים למרד נגד קודשא בריך הוא ושכינתיה. כל גדולי ישראל אסרו להתגייס לצבא בגלל שיהודי לא משרת ציונים רשעים ממדינת השמד והניאוף הציונית, מוסדותיה השלטוניים, הצבאיים והמשטרתיים כולו לשם "שמד" ח"ו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. מה שהם עשו זה בגדר פשע שינאה…
  מה שהיא עשתה זה פרובוקציה במתכוון.

  יוני אהרונסון |
  הגב
 7. בתמונה נראית כפרוצה וד"ל

  גזירת גיוס השמד והזנות רואים אותה בחוש

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב