פחים בוערים, ריקודים ומעצרים • צפו: הפלג הירושלמי בפעולה(וידאו)

הפלג הירושלמי יצא למחות – נהגי ישראל שילמו את המחיר. תיעוד ענק ממוקדי האירועים: כבישים חסומים, נהגים זועמים, מעצרים, מכתזיות ופחים בוערים. צפו

למעלה מ-40 מפגינים נעצרו הבוקר בהפגנות של 'הפלג הירושלמי'. מי ששילמו את המחיר היו נהגי ישראל שנאלצו להיתקע בפקקים בדרך לעבודה. צפו בתיעוד
[alooma ref="4c31fcedc530aad45f230a6c0bceac8d.avi" src="1" autoplay="1" pid="0"]

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. המפגינים האלו הקדושים מסלתה ומשמנה של כלל ישראל, הם צדיקי וקדושי הדור שמוסרים נפשם על קידוש השם. אלו "הנחשון בן עמינדב" של הדור שלנו!!!! אשריכם!!!!!! אתם מקדשים שם שמים ברבים! חיזקו ואימצו לבבכם, והעיקר לא לפחד כלל…. הפלג הקודש הזה בס"ד מתרבה מיום ליום, כאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ… מי שרוצה להנצל מחבלי משיח. צריך מאוד להיזהר בדור הזה של בלבול המוחות, להפגין נגד מלכות השמד והרשעה… אשריכם גיבורי כח, אנשי חיל, בזכותכם לא תשכח תורה מישראל!

  אברכים ובחורים המסולאים בפז העם איתכם עוד לא זכינו להפגין אתכם,,, אבל כולנו אתכם "מכל הלב" במעשיכם ובתפלותיכם!!! נא לזכור שרק הפלג הקדוש הזה יזכו לקבל פני משיח, בקרוב ממש מתוך רחמים וחסדים גמורים במהרה בימינו, אבל הרשעים המסיונרים המשכילים העמלקים הרפורמים המשומדים, הכת הקרובה לנצרות, כל הפלג השני שרודפים הציבור החרדי, שידוע שהם כולו ערב-רב, משום שכורעים לבעל, לא יזכו לשום טוב….

  אבל על הפלג הירושלמי שזכו לנשמות ישראל, ורגליהם עמדו על הר סיני בשעת קבלת התורה, עליהם נאמר "ונזכה ונחיה ונראה ונירש טובה וברכה לשני ימות המשיח ולחיי העולם הבא" "תעמדו כחומה בצורה נגד חוק השמד" !!! בשמים אומרים שאתם עושים דברים טובים, תמשיכו את עבודת הקודש "בשם כל עם ישראל" בגאות, לקדש שם שמים, אשריכם שנתפסתם על דברי תורה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. איזה נזק הם עושים לעם ישראל כולו….
  גרועים יותר מהערבים שהם פוגעים בבני עמם!!
  לא שווה תורתם ובטח לא תפילתם ובטח ובטח לא תפילת לומדי פונוביז'…
  עוד פלג שצריך לגרשם מהארץ…

  ה' ירחם!! |
  הגב