צפו: הצ'יקים הגיעו לתושבים שביתם נשרף (וידאו)

שר האוצר משה כחלון הבטיח והוא גם מקיים: למרבית התושבים שבתיהם נשרפו לאחר 72 שעות המענקים המובטחים הגיעו לידיהם ומהר. צפו

בכל סיפור עצוב יש סיפור מרגש

לא צריך להוריד את הכובע. מבטיחים-מקיימים.

פורסם על ידי ‏משה כחלון‏ ב- יום רביעי, 30 בנובמבר 2016

שר האוצר משה כחלון אמר השבוע בריאיון ל"פגוש את העיתונות" כי "האוצר ערוך לדברים האלה, יש כמה מעגלים: קודם כל נותנים תקציבים למי שצריך. השני, במקביל לעבודה מול משרדי הממשלה, הוא מול האזרחים במסגרת מס רכוש. כבר בבוקר ייצאו שמאים לבתים כדי לאמוד את הנזקים. יש לנו את הכסף בקרן מס רכוש ואנחנו נטפל בזה במהירות האפשרית".

השר הבטיח בשידור חי כי אף אחד לא יישאר בלי קורת גג: "יש היערכות והסדרים עם בתי מלון ואכסניות, כל הוצאה כספית שתיגרם להם אנחנו נישא בה. אנחנו נלוה אותם עד שיחזרו לבית שלהם והכל ישתקם. אנחנו במסגרת משרד האוצר נוביל כדי לתת מענה מיידי. אם יהיו ויכוחים עם חברות הביטוח ננהל אותם".

"המדינה מחויבת לטפל בנפגעי פיגועים מהסוג הזה – אם בהמשך יתברר שזה רשלנות או משהו אחר נעבוד מול חברות הביטוח, אנשים לא יהיו קורבנות של האירוע הזה או בני ערובה של חברות הביטוח, נתנהל בסולם הרגישות הגבוה ביותר".

על ההצתות בידי ערבים אמר כחלון "המשטרה חוקרת, ראו הצתות, יש חשודים, לזה אני לא נכנס. אני יכול לספר לך על דו הקיום בחיפה, חיים פה יהודים ערבים יחד – לא ראוי לערבב, זה לא צודק".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.