צפו: הקליפ שהקפיץ את דונלד טראמפ (וידאו)

בעקבות קליפ חדש שבו נראה ראפר מפורסם יורה לעבר דמות של ליצן שדומה לטראמפ הגיב טראמפ בטוויטר. "מה היה קורה אם סנופ היה מכוון את האקדח לראשו של אובמה?", צפו. {אקדח בראש}

הנשיא דונלד טראמפ תוקף את הראפר הידוע "סנופ דוג" לאחר שהראפר כיוון אקדח לראשו של ליצן המחופש לטראמפ. הקליפ מציג את דמותו של הליצן "רונלד קלאמפ", כשוהא דומה לנשיא טראמפ, בשלב מסוים הראפר כיוון אקדח לראשו של הליצן, ולוחץ על ההדק.

טראמפ vs. סנופ דוג: הקליפ החדש שעורר את זעמו של הנשיא וגרר, איך לא, ציוץ ? | http://bit.ly/2mJXa3j

‎Posted by ‎חדשות 2‎ on‎ יום רביעי 15 מרץ 2017

טראמפ כמו טראמפ לא נותר חייב והגיב בחשבון הטוויטר שלו. "אתם מסוגלים לדמיין המהומה שהייתה מתעוררת אם סנופ דוג, עם הקריירה הכושלת, היה מכוון אקדח לנשיא אובמה?", שאל טראמפ. "הגיע הזמן לכלא".

"כבר היה לנו מקרי רצח של נשיאים בארץ הזו, אז כל דבר כזה צריך להיות משהו שאנשים נזהרים איתו", הגיב הסנטור מרקו רוביו, שהתמודד בעבר מול טראמפ על רשות המפלגה הרפובליקנית. "אני חושב שאנשים יכולים שלא להסכים על מדיניות, אבל אנחנו חייבים להיות זהירים יותר מכיוון שהאיש הלא נכון רואה את זה ומקבל רעיונות שגויים".

הראפר הגיב למהומה ואמר "הצפנו נושאים שאנחנו חושבים שצריך להתבונן עליהם ולבחון אותם", אמר סנופ דוג. "רצינו להכניס נושאים כמו המשטרה, הנשיא טראמפ והחיים באופן כללי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.