צפו: הראיון עם רבה של איוונקה (וידאו)

הרב מרווין האייר הפך לשיחת היום ביהדות ארצות הברית – הרב המקורב לזוג ג'ארד ואיוונקה יעל קושנר (בתו של הנשיא טראמפ) לא יכל לסרב לבקשה לבוא ולברך בטקס ההשבעה הרשמי. אבל בהוליווד ובקרב היהודים הליברלים לא אהבו את המחווה של מי שנחשב אחד משלהם. העיתונאית החרדית סיון רהב מאיר פגשה את "רב הסלבס" בלוס אנג'לס לריאיון מיוחד. {"לפני כולם בתפילת שבת"}

הרב מרווין האייר הפך לשיחת היום ביהדות ארצות הברית – הרב המקורב לזוג ג'ארד ואיוונקה יעל קושנר (בתו של הנשיא טראמפ) לא יכל לסרב לבקשה לבוא ולברך בטקס ההשבעה הרשמי. אבל בהוליווד ובקרב היהודים הליברלים לא אהבו את המחווה של מי שנחשב אחד משלהם. העיתונאית החרדית סיון רהב מאיר פגשה את "רב הסלבס" בלוס אנג'לס לריאיון מיוחד.

סיון רהב מאיר פרסמה את הראיון בדף הפייסבוק וכתבה: "מאוד עניין אותי לפגוש את הרב מרווין האייר, הרב שבירך בהשבעה של טראמפ. בביקור במשרדו בלוס אנג'לס גיליתי שהאיש עוד יותר מעניין משחשבתי.

מאיר חושפת: "ומה לא נכנס לכתבה, מחוסר זמן? כאן יש מקום לגלות: הסיפור של הרב על כך שוועדת הטקס הקציבה לו 150 מילים בלבד והוא בחר בקפידה כל מילה בנאום, ההערכה שלו שטראמפ "יירגע" עם הזמן ו"יצמח לתוך התפקיד" וגם – הסרט שאולי יביא לו אוסקר שלישי: בימים אלה הוא עובד על סרט על חייו של שמעון פרס ז"ל ("הוא ביקש ממני שאעשה זאת לפני שנפטר").

אתם מוזמנים להכיר את האיש שהוגדר "הרב הכי משפיע באמריקה", והוא אלמוני לגמרי בישראל".

צפו בכתבה

מאוד עניין אותי לפגוש את הרב מרווין האייר, הרב שבירך בהשבעה של טראמפ. בביקור במשרדו בלוס אנג'לס גיליתי שהאיש עוד יותר מעניין משחשבתי. הנה מפגש עם רב שיש לו על הקיר גם תעודת "סמיכה" לרבנות וגם שני פרסי אוסקר,שמספר על ההיכרות הקרובה עם ג'ארד ואוונקה קושנר (כולל שעת הקימה לשחרית),ושמגלה למה לא אמר בהשבעה "אם אשכחך ירושלים" בעברית.ומה לא נכנס לכתבה, מחוסר זמן? כאן יש מקום לגלות: הסיפור של הרב על כך שוועדת הטקס הקציבה לו 150 מילים בלבד והוא בחר בקפידה כל מילה בנאום, ההערכה שלו שטראמפ "יירגע" עם הזמן ו"יצמח לתוך התפקיד" וגם – הסרט שאולי יביא לו אוסקר שלישי: בימים אלה הוא עובד על סרט על חייו של שמעון פרס ז"ל ("הוא ביקש ממני שאעשה זאת לפני שנפטר"). אתם מוזמנים להכיר את האיש שהוגדר "הרב הכי משפיע באמריקה", והוא אלמוני לגמרי בישראל.

‎Posted by ‎סיון רהב-מאיר‎ on‎ יום שלישי 7 פברואר 2017

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.