צפו: הרב אמנון יצחק מלגלג על נתניהו (וידאו)

מזכה הרבים הגאון הרב אמנון יצחק שליט"א התייחס במהלך שיעורו בבית מדרשו בבני ברק לגל ההצתות הפוקד את ישראל, "ה' עושה צחוק מביבי ויכול להביא בשנייה לרעידת אדמה", צפו. { "קנה פרפרים ששופכים חבית"}

מזכה הרבים הגאון הרב אמנון יצחק שליט"א התייחס במהלך שיעורו בבית מדרשו בבני ברק לגל ההצתות הפוקד את ישראל, "ה' עושה צחוק מביבי ויכול להביא בשנייה לרעידת אדמה", אמר בדרשה.

הרב יצחק התייחס לעניין ההצתות ואמר,"זה דרעי שאמר שזה לא הצתות, והראיה שנשרפים רק בתי יהודים ובאזורים יהודים, הבנתם? זה אינתיפאדת האש, זה מתוכנן, יש חמ"ל שעבד על זה ודאג לכל מקום שיהיו שם ידליקו שם וילכו שם וכך הכל היה מתוכנן".

לאחר מכן עבר ללגלג על  ראש המשלה בנימין נתניהו, "צחקתי על זה בעבר כשביבי קנה את הטייסת וקראתי לטייסת העפיפונים של ביבי, הוא לא קנה יקר, הוא קנה כמה פרפרים ששופכים קצת חבית וחוזרים, זה יכול אולי להיות לשריפה אחת מרוכזת, אבל אתה חושב שהשם מחכה לך?, חרטא ברטא, מה שתכין, ה' מפרק את כולם בקלות, צונאמי, רעידת אדמה, אם לא עושים את רצון הבורא, אין לו בעיה, סדום ועמורה נמחו מן העולם.

הרב יצחק הוסיף עוד כי כיום קובעים חוקי סדום," לכלב עושים בר מצוה, וגם בנות מתחתנות, 2 אמהות לילד אחד, זה חוקי סדום ועמורה, בשריון יכולים להיות שריונר ושיריונרית בטנק אחד, מה הם פחות מהגברים

לסיכום, ייחס הרב יצחק את השריפות לחילולי השבת ואמר "כשיש חוקי סדום אז חלים מן השמים דיני סדום, כל בית שמחללים בו שבת ולא לומדים דליקה שולטת בו".

תענית: 595 מתענים כמניין 'שריפה'
הרב אמנון יצחק שליט"א קורא לציבור המעוניינים לעזור למנוע השריפות ברחבי הארץ והורדת גשמים קודם יום רביעי על פי "החזאים", לקבל על עצמם תענית (יום אחד) – יום ראשון בבוקר (כ"ו במרחשון, 27.11.16) מעמוד השחר עד צאת הכוכבים – תענית אכילה ושתיה וללמוד שעה מוסר ותקון המידות ולומר עננו בשומע תפילה.
נדרשים 595 מתענים לפחות כמנין 'שריפה' כדי להוריד בעזה"י גשמים. מי שלא הספיק לקבל את התענית, יכול לקבל היום (ראשון, כ"ו במרחשון, 27.11.16) בתפילת מנחה ולהתענות מחר (יום שני).

11 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מוחה בליצן והרשע שפער לועו הסרוח על רבינו הגדול מרן שליט"א אשר מכתת את רגליו 38 שנים למען עם ישראל.

  הזהרו בגחלתם, והליצן חושב שזה צחוק, עד שיקבל את מכתו מלמעלה.

  תלמיד מרן שליט"א |
  הגב
 2. אוי ואבוי למי שמזלזל בכבודם של גדולי ישראל בין אם מדובר בצדיק האמת הרב אמנון יצחק או בין אם מדובר במורנו ורבנו פוסק הדור הרב עובדיה יוסף. שניהם קודש קודשים ומי שמזלזל בהם אוי להם ואוי לנפשם

  אזהרה |
  הגב
 3. מאת יהודי פשוט
  אני באמת יהודי פשוט שנתקל מידי פעם בתמונות מכל הזויות של "גדולי עולם" ואני שואל שאלה פשוטה של יהודי פשוט מאוד, האם הלהיטות של כל מיני גורמים לצלם או להצטלם כל שבוע בכל מיני עתונים (אני לא מתכווין לאף אחד באופן אישי ח"ו)

  האם זה לא גורם לפגיעה ביסודות ועיקרי התורה, והשאלה מהדהדת מי התיר לצלם בסעודה שלישית שנמשכה למוצאי שבת ?? גם אם נאמר שיצאה שבת לפי רבינו תם, האם זה לא זילותא בשבת קודש רח"ל.
  והאם מי שימשיך סעודת שחרית עד מוצ"ש מותר לצלמו ?! מה קרה לנו בדור הזה האם תמונה בעיתון דוחה את כל התורה ?!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. הרב אמנון יצחק צדיק בדור, חבל שאין מוכיחים כמוהו עוד שלא פוחדים מאף אחד רק מהקב"ה. ולכל המלעיגים, שולחן ערוך על ההתחלה שם עליכם פס גדול, לא יבוש מכל המלעיגים עליו. תתחילו לעשות במקום להלעיג ועל מי אתם מלעיגים? על התורה הקדושה, הרב מקריא רק מה שאמרו גדולים בספריהם, מי שרוצה ישמע מי שלא, יחכה לו הפתעה. בהצלחה לכולם.
  נ.ב- צמנו היום ברוך השם היה קל.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב