צפו: הפשיטה על משרדו של עו"ד פישר(וידאו)

אלון חסן, מגיבורי פרשת פישר, מבטיח: "המדינה תזדעזע ממה שיחשף בפרשת פישר". צפו בראיון ובפשיטה על משרדו של פישר

לפני עשרה חודשים פשטו חוקרי מח"ש על משרד רונאל פישר ברמת גן, בכך ניתן האות לתחילת הפרשה החמורה שממשיכה להתגלגל ולהסתעף גם בימים אלו. מיד כשהחל החיפוש, פישר נשאל על ידי אחד החוקרים האם ישנם מכשירים סלולריים ברשותו, ומבהיר: "אין לך מה לשאול אותי שום שאלה שנוגעת למה אני מסכים. אני לא מסכים כלום, אבל תבצע כל מה שאתה צריך על פי חוק".

בתיעוד: אנשי מח"ש מבצעים חיפוש יסודי בכל המשרד של פישר, מרוקנים כל מגרה, מפשפשים בכל תיקייה. הם מחרימים מסמכים, מכשירים סלולריים, מכשירי דיסק און קי, מחשבים, מכשיר הקלטה, טייפ מנהלים ועוד.

צפו בתיעוד הדרמטי


(באדיבות רשת)

יו"ר ועד עובדי נמל אשדוד לשעבר, אלון חסן, מבטיח כי פרשת "רונאל פישר" שנחשפה על ידו הולכת לזעזע את המדינה.

כך בריאיון לעודד בן עמי (חדשות 2) הערב (רביעי) העיד חסן כי מעורבותה בפרשה של פרקליטת המחוז לשעבר, עו"ד רות דוד, היא רק קצה הקרחון וכי השחיתות מגיעה עד לצמרת המשטרה והמדינה. "זה רק הפרומו למה שיתגלה בשבועות הקרובים, ואני לא חוזר בי. לא הייתה פרשה כזו מאז קום המדינה".

עוד אומר חסן: "אני יכול לומר שיש עוד קצינים בכירים יותר מערן מלכה שמעורבים בסיפור הזה ומשרתים עדיין במשטרה. הסיפור של רונאל פישר ורות דוד הוא קצה קרחון של מה שישמעו בשבועות הקרובים, ואני לא חוזר בי".

צפו בראיון עם אלון חסן

(באדיבות רשת)

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אכן , יהיה טוב מאוד אם אתה ושוטררעך תקבלו אספקת קנאביס שוטפת , רק יותר טוב זה יעשה לכם ! !
  על צה"ל להפגיז ולהשמיד מיד את תחנות המשטררררע !
  יוחנן דנינו , המכה ה-11 , פרי הבאושים של מערכת שטופת זימה ובזויה , שהתמנה למפכ"ל לא באשר לכישוריו אלא ורק היות שהמיועד (בר לב) התגלה כמטרידן מין ! ! !
  איך קיבלנו ארגון פשע זדוני המתחפש למשטרררע ?!
  יוחנן דיננו מה אתה יותר , כסיל שלא רואה את הנעשה בחצרו , או אולי שותף בעצמך למעשים הנקלים שמתפרסמים מידי יום ?
  איך הפכת את המשטררררע לגוף פשע עברייני , המכיל בתוכו גם מטרדני מין סדרתיים בכל הדרגות ?
  אתה נבזה יותר מהאנס בני סלע ! ! !
  איך הפכת את המשטרררע למקום נאלח של יצרים בהמיים , לביב שופכין של דיר חזירים ?!
  הדג מסריח מהראש , אם יש למשטרררע ראש בכלל !
  מי ייתן וגם בנותיך יחשפו להטרדות והצקות מיניות ! ! !
  יוחנן דנינו , שייגזר דינך ערב יום הכיפורים, שלך ובני משפחתך ואהובך,הם ופקודיך האחראים לכך , השותפים לכך , וליודעים על כך, אלה כמו גם אהוביהם !
  שיישפך דמם כפי שאתם שפכתם את דמי , אדם לא צעיר וללא כל עבר פלילי , ויקבלו את אותו שרות ויחס משפיל מזיק וחבלני מצד שרותי חרום אחרים כפי שאני מקבל מתחנת משטרעת השכונות דרום ת-א , הרקובה והמושחתת , שאני רואה בך אחראי לו אישית .
  שם משתפים פעולה עם עבריינים , נוטלים שוחד , ופועלים כנגד אזרחים הגונים ! ! !
  לוואי ויעדיפו עבריינים בטיפול רפואי , לוואי ויאשפזו אותם לחינם אך רק על מנת להטרידם ולהתעמרות בהם, או לטובת הנאה אישית של המערכת והרופא אישית ,ושלא יקבלו את הטיפול הנדרש ובריאותם תינזק קשות ! ! !

  ברי |
  הגב