תיעוד דרמטי: הרגעים לפני הירי ב"מחבל" החרדי​ (וידאו)

בתמונות שנחשפו נראה המאבטח החרדי שמחה חודדטוב, בן 28, תושב ירושלים שנחשד כמחבל נאבק בחיילים ומנסה לחטוף את נשקם – ואותם יורים ומנטרלים אותו. כעבור זמן קצר התברר כי מדובר ביהודי ולא במחבל, מניעיו טרם ברורים. צפו בתיעוד

המחדל: כך חיסלו חיילים מאבטח חרדי שהתעמת איתם, סמוך לשעה 23:30 בלילה תועדו: רגעי הבהלה: בתמונות שנחשפו נראה האדם שנחשד כ"מחבל"  שמחה חודדטוב, בן 28, תושב ירושלים,נאבק בחיילים ומנסה לחטוף את נשקם – ואותם יורים ומנטרלים אותו. כעבור זמן קצר התברר כי מדובר ביהודי חרדי תלמיד ישיבה ולא במחבל, מניעיו טרם ברורים

בתיעוד, החשוד לא מרפה ומנסה לחטוף נשק מהחיילים, הם יורים ומנטרלים אותו:

לטענת החברים בישיבה בה לומד המאבטח החרדי, הוא בחור נורמטבי שחד בחיילים והחל לתשאל אותם, החיילים חשדו בו ומשם העימות בין הצדדים הוביל לירי.

בתמונות מזירת האירוע ברחוב ירמיהו בבירה, נראה החשוד שרוע על הרצפה ונאבק בחיילים – כשהוא מנסה לקחת מהם את נשקם – ולא מרפה. בשלב מסוים, נראים מאבטח וחייל נוסף יורים בו ומנטרלים אותו. אז עוד סברו כי מדובר במחבל – אלא שכעבור זמן קצר התברר שמדובר ביהודי.

באדיבות רשת

"מדובר בחיילים מיחידות מאוד מקצועיות שהגיעו לתגבר את האבטחה בתחבורה הציבורית בירושלים", אמר לחדשות 2 Online קצין בכיר במשטרה. "היה דין ודברים, הייתה שם אי הבנה. האיש ניסה לקחת מהם את הנשק – והתוצאה טרגית".

"זה לא שהם ראו מישהו רץ, ירו בו ואז הבינו שטעו", הוסיף הקצין. "היו מהלכים מקדימים לעניין הזה. היה ויכוח וניסיון של חטיפת נשק, אבל הכל עדיין בחקירה".

צילום: חדשות 2
צילום: חדשות 2

מחקירה האירוע עולה כי התקרית החלה בנסיבת אוטובוס באזור היציאה מהעיר. נוסעים סיפרו כי הגבר התנהג בצורה משונה לאורך הנסיעה ולאחר מכן ניגש לאחד החיילים שאבטחו תחנת אוטובוס ודרש ממנו להציג תעודה מזהה. החייל סירב ודרש מהגבר להציג בעצמו תעודה מזהה ובשלב זה החל עימות בין השניים.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נראה כעונש מהקב"ה בגלל שהוא שירת בנחל החרידי השמד והניאוף

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב