הרוצח ממגדל הופיע בלי כיפה: "חתול רחוב"

בית משפט השלום בנצרת האריך בחמישה ימים, את מעצרו של החשוד נדב סלע ברצח אשתו, ילדיו ובן השכנים, שהופיע בבית המשפט ללא כיפה. השבוע יוגש כנגדו כתב אישום לאחר שנמצא שהוא כשיר לעמוד לדין. צפו

בית משפט השלום בנצרת האריך בחמישה ימים, את מעצרו של החשוד נדב סלע ברצח אשתו, ילדיו ובן השכנים.

במשטרה מעריכים כי ככל הנראה ביום חמישי ה-  2.3.17 יוגש נגדו כתב אישום.
כשנשאל הרוצח האם מעוניין להגיד משהו, חזר על הטענה שלו מהשבוע שעבר ואמר: "אני חתול רחוב".
 

הבוקר פורסם תיעוד בדף הטוויטר  של חדשות 2 בו נראה  נדב סלע, רוצח משפחתו ממגדל, הבוקר בבית המשפט כשהוא ללא הכיפה שנעלמה לחלוטין.

בדיון שהתקיים בשבוע שעבר בדלתיים סגורות ועם כניסתו לאולם הדיונים אמר סלע: "אני חתול, רוצים לראות מה חתול עושה"? ולאחר מכן הוא ירד על ארבע, התכופף ואמר "חטאתי באשת איש". אחרי מה שעשה, הוא הוצא מן האולם ולאחר מכן הוחזר אליו.

נדב סלע, בן 28, הוא החשוד ברצח ושחיטת רעייתו, שני ילדיו הקטנים ובן השכנים במושבה מגדל שבצפון.

"אני חתול": מעצרו של החשוד ברצח הנורא במגדל הוארך, יישאר תחת הסתכלות פסיכיאטרית. אלי לוי עם הפרטים >> http://bit.ly/2k1HUAu

‎Posted by ‎חדשות 10‎ on‎ יום רביעי 8 פברואר 2017

עו"ד ארז מושקוביץ, המייצג את סלע מטעם הסניגוריה הציבורית כי "מדובר בטרגדיה קשה. בית המשפט הפנה את החשוד לפסיכיאטר המחוזי שישקול הסתכלות פסיכיאטרית בתנאי אשפוז".

ביום שבת בשעות הצהריים. שכנים דיווחו למגן דוד אדום ולמשטרה על נתן עתיה בן ה-10 שמסתובב פצוע ברחובות. כשנכנסו לבית ממנו נמלט גילו את רעייתו של סלע, דור כרסנטי, כשהיא ללא רוח חיים ולאחר מכן את שני בניה – בנימין בן ה-8 חודשים ויוסף בן השנתיים. צוותי מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותם של הארבעה.

רווית, אמה של דור, שחזרה לעיני המצלמות בבית המשפט על פרטי הרצח: "זה לא יתואר, לקחו לי את הבת שלי ואת שני הנכדים. רצחו לי אותם, טבחו לי אותם. ממש טבחו לי אותם. הייתה לי ילדה לתפארת, אמא מסורה שאין כמותה – טיפלה בילדים ולא נתנה שאף אחד ייגע בהם או יטפל בהם – לא מעון ולא כלום – כי היא הטיפול הכי טוב".

הקרבנות שסלע רצח
צילום: פלאש 90

רווית דיברה על הקשר בין דור ז"ל לבעלה "היא דאגה לבעלה, כמו שהיא תמיד קראה לו 'הצדיק שלי' שהוא ילמד בכולל ולא יפריעו לו. היא לא הפריעה לו, היא טיפלה בשני תינוקות לבד, מהבוקר עד הלילה הייתה לבד איתם ונתנה לו את השקט ללמוד לבד". האם הוסיפה כי החשוד "תכנן את הרצח, אני בטוחה במיליון אחוז – הוא הלך ונפרד מאנשים, רק בערב יום שישי הוא ישב אצלי בשולחן וביקש סליחה מהחתן שלי דניאל. אמרו לו 'סליחה אם פגעתי, סליחה אם דיברתי לשון הרע' וגם נפרד מאנשים אחרים ביישוב".

האם סיפרה כי הייתה עדה לרצח האכזרי: "הבת שלי גרה בצמוד לאיתן (אביה של דור ז"ל), ממש דירה צמודה, והוא פשוט חיכה שאיתן ייצא מהבית והוא ביצע את הטבח שאני ואיתן ראינו בעיניים שלנו – את הנכדים שלנו דקורים, את הבת שלנו שרועה על הרצפה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.