צפו: השגריר האמריקני בירושלים אורז אוכל לקשישים

כך חוגגים שנה לפתיחת השגרירות בירושלים: שגריר ארה"ב בישראל דיוויד פרידמן ביקר עם רעייתו במרכז חסד של חב"ד בבירה, כשהוא מלווה ברעייתו ובעובדים בכירים בשגרירות. בשיאו של הביקור, השגריר ביקש לסייע באריזת מצרכים לקשישים ונזקקים

שגריר ארה"ב בישראל דיויד פרידמן ערך ביקור מיוחד, יחד עם רעייתו ועובדי השגרירות, במרכז חסד של 'כולל חב"ד' בירושלים. הביקור נערך בדיוק שנה לאחר חנוכת השגרירות האמריקאית בירושלים.

במרכז, שבאחרונה עבר מתיחת פנים משמעותית שכללה חנוכת מרכז צדקה מושקע, בו לומדים תיירים ועמך בית ישראל על המצווה החשובה לאורך הדורות, קיבלו אותם נציגי 'כולל חב"ד' הרב מנחם טרקסלר ווהרב מנדי בלוי.

במהלך הביקור, השגריר התפעל לראות את ההיקפים של מוצרי המזון שנארזים בחבילות מסודרות, ומשם נשלחים לבית האריזה הארצי של ה'כולל' הממוקם במגדל העמק.

השגריר התעניין בתהליך שיגור חבילות המזון ובסוג האנשים המקבלים את הסלים והמנות ואף ביקש בעצמו לארוז ולהשתתף במצוות החשובה.

בהמשך, השגריר קיבל הצצה ראשונה לאגף מיוחד במרכז: מוקד הפצה אזורי, הכולל חדרי קירור ותנורי חימום, ממנו מופצים מנות מוכנים לקשישים ומבוגרים.

בסיום הביקור, פרסם השגריר בטוויטר את ההודעה הבאה: "תמי ואני הצטרפנו היום ל-40 מתנדבים של שגרירות בפאנטרי פקרס, פרויקט צדקה מדהים של 'כולל חב"ד', המספק תזונה בריאה (פסטה מחיטה מלאה בתמונה) ל-8500 משפחות בישראל. מאמץ מעורר השראה!".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.