צפו: זו המנהרה בה נחטף הדר גולדין ברפיח (וידאו)

רשת אל ג'זירה מפרסמת תיעוד מרפיח וטענה כי מדובר במנהרה לשם נחטף סגן הדר גולדין . "בבניין הזה התרחש סיפור חטיפתו של החייל בפעולת הגבורה של גדודי עז-א דין אל קסאם"

רשת אל ג'זירה הציגה היום (ד') את תמונות המנהרה בה  אירע ניסיון החטיפה של סגן הדר גולדין ז"ל ביום שישי האחרון. כתב הרשת טען כי במבנה ההרוס ארבו המחבלים לחיילים התנהלו הקרבות  ביניהם – ואחריו ניסו המחבלים להבריח את גולדין למנהרה.

"בבניין הזה התרחש סיפור חטיפתו של החייל בפעולת הגבורה של גדודי עז-א דין אל קסאם", דיווח הכתב מאזור רפיח. לדבריו, החיילים – שחיפשו מנהרות באזור – נכנסו לבית והותקפו על ידי פצצות מרגמה. הכתב תיאר את גרסת חמאס לאירוע, לפיה נותק הקשר בין הארגון לבין החוליה שפעלה במבנה. ככל הנראה, טען הכתב ואמר  "החיילים עמדו בכניסה לבית וחמאס הפתיע אותם. אחרי העימות, הם חטפו את החייל ולקחו אותו לעבר המנהרה – ופתאום הצבא לא ראה את החייל יותר", הוסיף הכתב.

"אחרי החטיפה הצבא התחיל להרוס את האזור כולו". המצלמה  מציגה פיר של מנהרה שנמצא במרחק לא רב מהבית, והכתב טען כי היא שימשה לחטיפתו של גולדין. "הדחפורים חפרו כדי למצוא את הפתח הזה, ובמנהרה הזו נמצאו המסמכים של החייל", הוסיף הכתב,"אף אחד לא יודע בדיוק מה קרה שם ועד עכשיו לא מצאו אותו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.