צפו: 'חומש סעודה' בת"ת ד'לונדון (גלריה)

בתלמוד תורה ד'לונדון שהוקם לפני כשלוש שנים בלונדון חגגו ילדי הת"ת את מעמד ה'חומש סעודה' בהשתתפות רבני העיר, הורי הילדים ומנהלי הת"ת. צפו

במעמד מרגש ב"חומש סעודה" הראשון של תלמוד תורה ד'לונדון דמעות של גיל ושמחה זלגו ללא הרף מעיניי ההורים והסבים במעמד המרגש של "חומש סעודה" הראשון שנחוגה לילדי תלמוד תורה ד'לונדון.

תלמוד תורה ד'לונדון שהוקם לפני קרוב לשלוש שנים לטובת הציבור הכלל חסידי בעיר הבירה לונדון, קנה את שמו בכותל המזרח של תלמודי התורה ומוסדות החינוך בלונדון, ורבים מתדפקים על שעריו בזכות החינוך המופתי לתורה ולחסידות יחד עם מידות טובות מזהובות בדרך אבותינו ורבותינו.
תלמוד תורה ד'לונדון עומד בנשיאותו של הגאון רבי יוסף פאדווא שליט"א דיין ד'התאחדות קהילות החרדים דלונדון, אשר בעיניו הפקוחות מנווט ומנהל את עניני החינוך של הת"ת.

מעמד ה'חומש סעודה' הראשון שנחוג בתורה היה ערב של הודיה להשי"ת על שהתלמוד תורה הגיע עד הלום, יחד מסיבה של מצווה לבואם של ראשוני התלמידים ללימוד המקרא.

את דבר המעמד השמיע המנהל הרוחני של הת"ת הרב חיים שכטער שהעלה על נס את גודל השעה והמעמד כשיבואו טהורים לעסוק טהורות ואין לנו שיעור אלא התורה הזאת. והזכיר את דברי תוספות יו"ט לבנו רבי שמואל, אשר רק זכות התורה תעמוד לעד.

נשיא הת"ת הגאון רבי יוסף פאדוא שליט"א האציל מברכותיו על ראש ההורים והתלמידים שזכו להגיע לעת הזאת , להתחלת לימוד התוה"ק שבשבילה ובשבילם נברא העולם.

במעמד נטלו חלק הורי וזקני התלמידים, וכן הגאון רבי שלמה מזליש רב ד"חברה ש"ס" לונדון, והרה"צ ר' הרב אברהם מונדרי רב ביהמ"ד קאסוב לונדון.

ההורים הביעו תודה והערכה למנהל הת"ת הרב חיים שכטער, למחנכים המסורים העושים מלאכת הקודש, וכן לחברי הנהלת הת"ת ה"ה הרה"צ ר' אברהם מונדרי, הרב לוי פומרנץ, הרב משה בצלאל הלפרט, הרב יהושע חיים ליפשיץ, והרב מענדל געלדצילער.

IMG_4219

IMG_4134

IMG_4163

IMG_4242

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.