עם רובים שלופים: חייל חרדי הותקף וחולץ (תמונות)

האלימות כנגד החיילים החרדים נמשכת: חייל חרדי שהגיע הערב (חמישי) לבית הכנסת בשכונת בית ישראל בירושלים, הותקף על ידי קומץ קיצוניים בשכונה. צפו. {בתוך בית כנסת}

האלימות כנגד החיילים החרדים נמשכת:  חייל חרדי שהגיע הערב (חמישי) לבית הכנסת בשכונת בית ישראל בירושלים, הותקף על ידי קומץ קיצוניים בשכונה.

החייל הותקף  על ידי המתפללים שצעקו "חרדק-חרדק" ,החייל המפוחד הזעיק את כוחות המשטרה שחשו לזירה.

אחד המתפללים מספר ל'קוקר', "ראינו שם אספסוף גדול של חרדים צעירים ומבוגרים, כוחות המשטרה הגיעו לשם עם רובים שלופים והוציאו אותו בכח גדול בשילוב עזרה של איחוד הצלה",  הוא מתאר.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני לא מבין מה אתם רוצים, לפני המון המון שנים, שחלילה היתה נכנסת אשה פרוצה לשכונה חרדית, היו הפגנות צעקות מכות, וכו', והיה ברור לכולם שאם אשה לא מבינה שכשהיא נכנסת למקום חרדי היא צריכה לכבד את המקום, זו בעיה שלה, למה כעת זה לא מובן, יש אנשים והרבה כאלו שאצלם "מדי צה"ל" זה סוג של אשה פרוצה או בשביל שלא יקומו כמה שוטים ויתחילו להתפס לדוגמא שהבאתי אז נכתוב "סדין אדום זוהר" אז למה לא מובן שחרדק"י מגיע לאיזור חרדי עליו להתחשב, ואם לא מתחשב, בעיה שלו!
  פשוט לא?

  יענקי |
  הגב
 2. עוד שניה ומנצחים, קדושים חזקים וקנאים המשיכו במלחמת קודש זו, זה ממש עת שמד! רוצים לפגוע בקדושתינו ר"ל, ואנחנו על הגבול ממש עוד שניה ומנצחים. קוה אל ד' חזק חזק חזק. כל הציבור החרדי, נלחמים בתוקף בגזירות הגיוס, ושום דבר לא מועיל נגדם. לא מכות, לא מאסרים ולא עינויים וכו, יעצרו אותם רק ביטול גזירת גיוס השמד והזנות… כנראה שהפגנות אלו רק ההתחלה…

  וממש רק שעות ספורות בלבד לאחר הדיון הדחוף בוועדת חוץ וביטחון בכנסת המינים ימ"ח, שוב חרדק חרדי הותקף על ידי המון זועם בירושלים. החרדק הותקף על ידי המתפללים שצעקו "חרדק – חרדק", החרדק המפוחד לחייו הזעיק את כוחות המשטרה שחשו לזירה. החרדק נכנס למצור, המשטרה הגיעה רובים שלופים לחלץ אותו חרדק מנובל ושפל סיפר עד ראיה בבית הכנסת בית ישראל.

  המפגינים פשוט בכלל לא מפחדים מכלום, ולא יפחדו מכלום. רק מהשם יתברך שמו לעד הם מפחדים ומקיימים רצונו ומקדשים שם שמים ברבים. והם ימשיכו להפגין בתוקף עד ביאת המשיח ואז יבטל גזירת גיוס השמד והניאוף.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. כל הציבור החרדי, נלחם בתוקף בגזירות הגיוס, ושום דבר לא מועיל. לא מכות, לא מאסרים ולא עינויים וכו, יעצרו אותם רק ביטול גזירת גיוס השמד והזנות…

  רק שעות ספורות בלבד לאחר הדיון הדחוף בוועדת חוץ וביטחון, שוב חרדק חרדי הותקף על ידי המון זועם בירושלים. החרדק הותקף על ידי המתפללים שצעקו "חרדק-חרדק" , החרדק המפוחד הזעיק את כוחות המשטרה שחשו לזירה. החרדק נכנס למצור, המשטרה הגיעה רובים שלופים לחלץ אותו סיפר עד ראיה בבית הכנסת בית ישראל. המפגינים פשוט בכלל לא מפחדים מכלום, רק מהשם יתברך שמו לעד. והם ימשיכו להפגין בתוקף עד ביאת המשיח.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. אותם חרדים קיצונים מחכמי ירושלם ובית שמש נ"י ויזרח לעד! המפגינים האלו יכולים להיקרא קדושי עליון, חרדים – כי הפירוש המילה חרדי-' חרד לדבר ד'- שאומר שעושה את כל מה שהקב"ה מבקש ממנו, ופה הם עושים ממש זאת, בגלל שהם מפגינים לקדש שם שמים וקוראים ליהודים אחרים, חיילים, חרדקי"ם ושוטרים, [רשעים שונאי יהודים משומדים עם רובים שלופים] בשם הכי נורא שאפשר לקרוא להם, כמו בשם 'נאצים', וחרדקי"ם וגם זריקת אבנים, שאין מסכנת חיי אדם, כדי להעיר נשמתם שהם יחזרו בתשובה שלמה, וגם להחזיר בתשובה התושבים שגרים באזור, באוטובוסים, וכו' הקירות זועקות שחור על גבי לבן תפגינו כדי שיגע המשיח במהרה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב