צפו: חיסול המחבל בתחנה המרכזית בירושלים הערב (וידאו)

בפיגוע דקירה שאירע הערב באזור התחנה המרכזית בירושלים הערב (רביעי) דקר מחבל אשה מבוגרת והיא נפצעה בינוני בפלג גופה העליון ופונתהלטיפול רפואי כשהיא בהכרה ומתקשרת עם הסביבה. שוטר יס"מ שנכח במקום חיסל את המחבל. צפו בחיסול {גל טרור}

בפיגוע דקירה שאירע הערב באזור התחנה המרכזית בירושלים הערב (רביעי) דקר מחבל אשה מבוגרת והיא נפצעה בינוני בפלג גופה העליון ופונתהלטיפול רפואי כשהיא בהכרה ומתקשרת עם הסביבה.

שוטר יס"מ שנכח במקום זיהה את המחבל וחיסל אותו. צפו ברגע החיסול :

https://vimeo.com/142402166

יהודה משי זהב יו"ר זק"א, אמר "קיבלנו את הדיווח רצנו רגלית מהמטה של זק"א הממוקם בבניין סמוך לתחנה מרכזית. נכנסתי עם צוות זק"א לזירה טיפלנו בנפגעים. המחבל חוסל במקום ע"י לוחם מג"ב.

לאחר פינוי הנפגעים צוות זק"א ירושלים פינו אצ גופת המחבל בשקית שחורה". והוסיף "אנחנו בתקופה קשה מאוד המתנדבים רצים מזירת פיגוע לזירת פיגוע אחרת. הצוותים שלנו פרוסים בכל הארץ".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אלוקים נותן לנו סטירות כדי שנתעורר, אז כדאי שכל אחד יקבל על עצמו ללמוד משהו כמו הלכות צניעות או הלכות לשון הרע. המצב בארץ ישראל באמת לא פשוט, האוירה עכורה ובלתי בטוחה וכולנו מצפים לרחמי שמים. הפיגוע היה ליד מחתם שנלר, היינו מקום חפירת קברי ישראל בהתר איזה רב ריפורמי או מזרחי, ובגלל חילול קברי יהודים נרצח בפיגוע הדריסה בגאולה רח’ מלכי ישראל ירושלים הגאון הרב רבי ישעיהו עקיבא קרישבסקי הי"ד.

    כל אלו הרשעים שהיה להם יד בחפירת הקברים בשנלר יש להם יד ברציחה של הגאון, ודמו על ידיהם. תהא נשמתו תהא צרורה בצרור החיים. וי להאי שופרא דבלי בארעא. מנקיי הדעת שבירושלים. ממש …"ובקרובי אקדש " קרבן ציבור על חפירת הקברים.

    יהודים יקרים, אנא קראו! הדברים מאהבה ומדאגה!!! אנו בתחילתה של תקופה איומה ונוראה שהולכת להציף בתי עלמין ח"ו. באחת ההלוויות אנו נשמע את צעקתה של אמא יהודייה שאיבדה את… צעקה שאנו יכולים עדיין לעצור, צעקה שאנו יכולים לדאוג יחד שלא תבוא! הדרך לעצור את הצעקה ואת הצרות היא להבין את המסר משמים, להבין שהגיע הזמן לכולנו לחזור בתשובה!!! כי לא נותר עוד הרבה זמן!!! גם "לא לשכוח" שכל הצרות בגלל הערב רב – מחללי ד’ הרשעים "החרדקי"ם" המשומדים העמלקים המסיונרים שמרחיקים את עם ישראל מהקב"ה, וראה בך ערות דבר ו"שב" מאחריך…

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב