צפו: המעמד האדיר של 'דרשו' בשידור חי מצרפת (וידאו)

הצטרפו לשידור החי – המעמד הגדול בצרפת בהשתתפות נשיא מועצת חכמי התורה חכם שלום כהן שליט"א

לאחר חודשים של היערכות והכנות, מתכנסים היום בפריז למעלה מחמשת אלפי יהודים מקומיים מכל רחבי צרפת, לחיזוק עולם התורה במדינה, בעיקר לאור הפיגועים הקשים שהיו לאחרונה במדינה.  המעמד שמתקיים לרגל סיום המחזור הראשון של הדף היומי בהלכה ע"י "דירשו" מתקיים בהשתתפותו של נשיא מועצת חכמי התורה חכם שלום כהן שליט"א אשר ישא דברים במעמד.
יצוין כי האירוע בצרפת הוא חלק ממכלול האירועים המתקיימים ע"י "דירשו" בכל רחבי העולם, מארה"ב, לונדון, יוהנסבורג, צרפת וישראל, כאשר גולת הכותרת תהיה ביום שלישי הקרוב בהיכל יד אליהו בהשתתפות גדולי ישראל ורבבות מכל רחבי הארץ.
לקראת האירוע המתקיים בשעה זו בפריז, אמר חכם שלום כהן שליט"א ליהודי צרפת כי לימוד ההלכה בכוחה להציל, ועל כל יהודי ויהודי ללמוד ולהתחזק בעיקר בשעה זו כאשר אויבי ישראל מחפשים לפגוע ביהודי צרפת ובכל יהודי העולם, "כל אחד צריך לקבל על עצמו קבלה אם בחיזוק התורה, ההלכה ויראת שמים". המעמד יעבור בשידור חי במדינות רבות בעולם.
ב"דירשו" אומרים שרבבות מסיימים את המחזור הראשון של הדף היומי בהלכה, והצפי הוא שרבים מאד יצטרפו אליהם לקראת תחילת המחזור השני שיחל בימים הקרובים,  "הדף היומי בהלכה משנה את חייו של היהודי שלומד את ההלכה ביסודיות והופך לבקי בכל ההלכות הנוגעות לאורח חייו, אין ספק שגדולי ישראל שיזמו את המהלך, ראו למרחוק וכיום העולם היהודי כולו שמח על סיום המחזור הראשון בדף היומי בהלכה ומתכונן לתחילת המחזור השני שיחל בימים הקרובים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.