צפו: ח"כ אורן חזן התעמת עם משמר הכנסת

מהומה בכנסת: למרות ההרחקה, הגיע ח"כ חזן לאולם צדדי בכנסת ונשא משם נאום בשידור חי בפייסבוק על הפיגוע באריאל. אבל אז הגיעו המאבטחים והתעמתו אתו

לאחר שחטף עונש הרחקה של חצי שנה, ח"כ אורן חזן מהליכוד הבטיח למצוא אלטרנטיבה וקיים, בזמן המליאה הוא נאם באולם שאגל הסמוך, השמור לאירועים מיוחדים. למקום הגיעו אנשי תקשורת וסקרנים שגורשו ע"י אנשי משמר הכנסת שהגדילו לעשות ואף כיבו את האור במקום.

צפו בוידאו:

אותי לא ישתיקו! הבטחתי ואני מקיים – נושא את דבריי בכנסת.מוזמנים ומוזמנות להצטרף.

‎Posted by ‎אורן חזן – Oren Hazan‎ on‎ יום שני 5 פברואר 2018

ח"כ אורן חזן לא שתק ומסר בתגובה לניסיון ההשתקה ב"נאום המליאה האלטרנטיבית", כפי שכינה את נאומו:

"הבטחתי לציבור בישראל שאותי לא ישתיקו וקיימתי.

"עליתי היום לנאום את הנאום הראשון במליאה האלטרנטיבית באולם האודיטוריום, אותו צילמתי בלייב בפייסבוק.

"אחרי מספר דקות שבהם דיברתי בין היתר על הפיגוע הקשה באריאל, הגיעו אנשיו של יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, ניסו להפסיק את הנאום, ולמנוע בכוח ממני לנאום.

"לאחר שהזכרתי להם שאני ח"כ ואסור להם למנוע בעדי לדבר, הם עשו מעשה בריוני שרק מי שרואה אותו יכול להאמין, ( הכל בפייסבוק שלי משודר ומתועד), הם סילקו בכוח את נציגי כלי התקשורת ואת כל האנשים שצפו ותאמינו או לא – כיבו לי את האור באולם.

"כן, הבריונים של יולי כיבו לי את האורות. וחמור מכך על כל מחזה האימים הזה מנצח לא פחות ולא יותר מקצין המבצעים של יולי, הלוא הוא קצין הכנסת.(רק שערו לנפשכם את מפכ"ל המשטרה מגיע בשליחות רה"מ להשתיק את הדמוקרטיה ואת חברי הכנסת שמותחים עליו ביקורת- זה מעמדו של קצין הכנסת ברחבי המשכן)".

ח"כ חזן הוסיף: "אם מישהו היה זקוק לעוד הוכחה כי הרחקתי מהמליאה היא דיקטטורה לשמה וניסיון מהחמורים שנעשו במדינת ישראל להשתיק אדם על רקע דעותיו הפוליטיות והאמת שלו – על כך שמחבלים מקומם לא בכנסת ישראל, היום קיבלתם את ההוכחה בשידור חי.

"דמוקרטיה לא הייתה שם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.