קומדיה בארה"ב: טראמפ מחקה את הילרי (וידאו)

לאחר שהפסיד בעימות המתוקשר טראמפ מאבד גובה בסקרים ומחקה את קלינטון שמשתעלת בעצרת בחירות בפלורידה. סיקור נרחב. צפו. { השיעול, החיקוי, והעלמת המס }

לאחר שהפסיד בעימות המתוקשר ביותר בתולדות ארה"ב מגיעה הנפילה בסקרי דעת הקהל.  בסוף השבוע פורסמו סקרים המעניקים להילרי קלינטון יתרון ברור על פני טראמפ. בפלורידה המדינה הכי משפיעה מבחינת האלקטורים – איבד טראמפ גובה והילרי חזרה להוביל במדינה המתנדנדת.

טראמפ בתפקיד הקומיקאי.

במקביל, עלו לרשת סרטונים מביכים, האחד,המעומדת הילרי קלינטון חוזרת להשתעל בעצרת בחירות, היא נראת בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות כשהיא מנסה לעצור את השיעול אך ללא הצלחה מה שמעיד על מצב בריאותה הרופף, במהלך הנאום שנשאה בפלורידה היא נראת כשהיא תוחבת לפיה כדור נגד שיעול. בסרטון השני נראה טראמפ בעצרת בחירות שקיים בפנסליבניה כשהוא מחקה את הילרי כשהיא מועדת – החיקוי גרר גלי צחוקים בקהל, אך בקרב המתלבטים יש מי שיראו את טראמפ כליצן השכונה ולא כמעומד נשיאותי.

הילרי שוב משתעלת.

במקביל, הניו יורק טיימס חושף היום (ראשון) כי לפי מסמכים שהגיעו לידיו עולה כי המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית טרמאפ הכריז בדוח החזרי המס שלו בשנת 1995 על הפסדים בסך 916 מיליון דולר. על פי החוק האמריקני, רישום של הפסד בסדר גודל מסוג זה אפשר לטראמפ שלא לשלם מסים במשך 18 שנים.". עוד נטען כי טראמפ קיבל הטבות פיננסיות רבות בעקבות עסקאות אלו.

על פי רואי חשבון שנשכרו על ידי הטיימס לנתח את דוח המס, החוק האמריקני, המטיב מאוד בעיקר עם העשירים, אפשר לטראמפ להתחמק מתשלום מסים. על פי חישובי רואי החשבון, רישום הפסד של 916 מיליון דולר, היה מאפשר לטראמפ להתחמק מתשלום מס על רווחים של עד 50 מיליון דולר למשך 18 שנים.

במטה טראמפ לא הכחישו את הפרסומים אך מסרו בתגובה  כי המסמך שפורסם על ידי העיתון הושג באופן לא חוקי וכי העיתון פועל מטעם הילרי קלינטון.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.