צפו: יו"ר הכנסת אדלשטיין הופתע בעוגת יום הולדת מהרב גלויברמן – גלריה

יו"ר הכנסת בביקור אצל הרב גלויברמן

לקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ד, הגיע היום יו"ר הכנסת מר יולי אדלשטיין לביקור במפעלי החסד יד ביד לוד, ולעמוד מקרוב על המבצע הגדול של חלוקת ילקוטים ומכשירי כתיבה, לילדים נזקקים בכל רשויות הרווחה ברחבי הארץ.

מר אדלשטיין מאד התרגש מהביקור וסייר בכל מחלקות הרווחה של יד ביד, והודה נרגשות להרב יעקב גלויברמן על העזרה לנזקקים לקראת שנת הלימודים כדי שכל ילד נזקק יקבל ילקוט עם מכשירי כתיבה.
במהלך הביקור הפתיע הרב גלויברמן בעוגת יום הולדת, לרגל יום הולדתו ה- 55 של יו"ר הכנסת.

לאחר תום הטכס הופתע יו"ר הכנסת, לרגל יום ההולדת בהתוועדות חסידית עם עסקני חב"ד הרב זלמן וולף והרב לוי אדרעי והרב גלויברמן, שהגישו לו עוגת יום הולדת, כפי שהרבי מליובאוויטש הנהיג להביא עוגת יום הולדת. יו"ר הכנסת סיפר בהתוועדות שאת החופה שלו ערך ותיק חסידי חב"ד, הרה"ח מרדכי ליפשיץ השוחט, בעיר צ'רנוביץ. וסיפר על הקשר שלו עם חסידי חב"ד בבריה"מ, בתקופת המחתרת.
העסקן לוי אדרעי השמיע הקלטה משיחה של הרבי על משמעות חודש אלול – המלך בשדה.

הסיור אורגן ע"י מנהל הפרויקטים ב"יד ביד" ר' בצלאל גלויברמן
בסיור השתתפו: מר שמעון סוסן ראש מועצה איזורית חבל מודיעין, מר גלעד מזרחי חבר מועצת העיר רחובות, צוות לשכת יו"ר הכנסת, ומר פיני מור יועץ בכיר למנכ"ל הכנסת, קובי צורף יועץ בכיר ליו"ר הכנסת, ואריאל נחום, ואנשי עסקים למען הקהילה.

צפו בגלריה מאת אבי שיף

גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (8) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (9) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (10) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (11) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (12) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (13) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (14) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (15) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (16) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (17) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (18) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (19) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (20) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (21) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (22) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (23) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (24) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (25) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (26) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (1) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (2) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (3) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (4) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (5) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (6) גלויברמן עם אדלשטיין יו''ר הכנסת (7)

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.