צפו: ירמי דמן והמנגנים: "ותערב לפניך עתירתינו" (וידאו)

הפיוט המיוחד של הימים הנוראים המשמשים ובאים עלינו לטובה. הולחן ובוצע ע"י בעל-המנגן החסידי הרב ירמיה דמן, הינו טעימה ראשונה מתוך ה-DVD האיכותי "ובמקהלות רבבות" – המתעד את רגעי ההוד ממעמד סיום הדף היומי בהלכה של ארגון 'דרשו'. צפו

הפיוט המיוחד של הימים הנוראים המשמשים ובאים עלינו לטובה. הולחן ובוצע ע"י בעל-המנגן החסידי הרב ירמיה דמן, הינו טעימה ראשונה מתוך ה-DVD האיכותי "ובמקהלות רבבות" – המתעד את רגעי ההוד ממעמד סיום הדף היומי בהלכה של ארגון 'דרשו' העולמי מיסודו של הרב דוד הופשטטר נשיא 'דרשו'. שנערך בהיכל 'יד אליהו', בחודש ניסן האחרון, במעמד מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א, ובההשתתפות למעלה מרבבת חוגגים ורבבות נוספים בארץ ובעולם.

ה-DVD המלא מכיל 4 שעות מלאות, של האירוע הענק של סיום דף היומי בהלכה שהתקיים בט" ניסן תשע"ה ביד אליהו ת"א. ב-DVD מתועד משאות הקודש, רגעי השמחה וההתעוררות עם מוסיקה חסידית סוחפת, בהשתתפות תזמורת "המנגנים" המורחבת (כ-40 נגנים) בניצוחו של מוישי רוט, ובהשתתפות מקהלת 'מלכות' ומקהלת הילדים 'מלכות קינדער'.

שורת האמנים הארוכה כוללת את, בעל-המנגן הרב ירמיה דמן, אייזיק האניג, שלמה כהן, אהרלה סמט, ואלי הרצליך. כשאליהם מצטרפים המוני הלומדים בשירה עוצמתית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.