צפו: כך נערכים במירון להגעת הרבבות בל"ג בעומר

בארגונים השונים נערכים להגעת הרבבות למירון לרגל ל"ג בעומר. בהכנסת האורחים של מוסדות אור הרשב"י נערכים לחלוקת אוכל ושתיה חינם לרבבות העולים לציונו הקדוש של הרשב"י במירון

בארגון איחוד הצלה ובהכנסת האורחים אור הרשב"י נערכים להגעת הרבבות למירון לרגל ל"ג בעומר. בהכנסת האורחים של מוסדות אור הרשב"י נערכים לחלוקת אוכל ושתיה חינם לרבבות העולים לציונו הקדוש של הרשב"י במירון בימי ל"ג בעומר.
בארגון חסדי שבתאי הפועל במירון כל ימות השנה השלימו אף הם את ההיערכות לקראת ימי ההילולא בתגבור מלאי התרופות, כסאות הגלגלים, והציוד הרפואי.
ידידיה חזן מנהל מערך שיבוץ המתנדבים באיחוד הצלה במבצע ל"ג בעומר מסר: "מאות מתנדבים, רופאים, פראמדיקים וחובשים מתנדבים באיחוד הצלה מכל רחבי הארץ, יטלו חלק במערך האבטחה והסיוע הרפואי. אנו ממליצים כי במידה ונתקלים באירוע חירום רפואי במירון או במהלך הנסיעה לחייג מיידי למוקד 1221 של איחוד הצלה (ללא כוכבית) בכדי לקבל את המענה הרפואי המהיר מהמתנדבים הקרובים ביותר".
צילום: מירון און ליין 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בקשה נחוצה לאחינו היקרים תושבי חו"ל המגיעים למרון וכו' לכבוד ל"ג בעומר, שלא יבואו ויטמאו את ארצינו הקדושה. וכ"ש במקום קודש הקדשים באתרא קדישא מירון. דהיינו שלא יסתובבו עם כלים טמאים, כמו iPhone וסמארטפאון ודומיהן וכו' ח"ו. ובזכות הקדושה ומסירת נפש שלהם נזכה ל-אף הקדוש ברוך הוא מטהר את ישראל. ונזכה לתורתו מגן לנו, היא מאירת עינינו, "הוא ימליץ טוב עלינו", אדוננו בר יוחאי. בקשה אל כבוד העסקנים החשובים: בס"ד עלה בידי כמה עסקנים לפרסם מודעה דלהלן בכמה עלוני פרסומת וכדו', אולם קצרה ידם מלהגיע אל כל מקומות מגורי אחב"י בחו"ל. ובכן פונים בבקשה לכאו"א שישתדל לפרסם המודעה הזאת, רק בדרך כבוד לכבוד האורחים היקרים מחו"ל כל היכי דאפשר, כל אחד כפי יכולתו, אחד המרבה ואחד הממעיט.

  בקשה נחוצה לאחינו היקרים תושבי חו"ל המגיעים למרון וכו' לכבוד ל"ג בעומר, שלא יבואו ויטמאו את ארצינו הקדושה. וכ"ש במקום קודש הקדשים באתרא קדישא מירון. דהיינו שלא יסתובבו עם כלים טמאים, כמו iPhone וסמארטפאון ודומיהן וכו' ח"ו.

  ובזכות הקדושה ומסירת נפש שלהם נזכה ל-אף הקדוש ברוך הוא מטהר את ישראל. ונזכה לתורתו מגן לנו, היא מאירת עינינו, "הוא ימליץ טוב עלינו", אדוננו בר יוחאי.

  בקשה אל כבוד העסקנים החשובים:
  בס"ד עלה בידי כמה עסקנים לפרסם מודעה דלהלן בכמה עלוני פרסומת וכדו', אולם קצרה ידם מלהגיע אל כל מקומות מגורי אחב"י בחו"ל.

  ובכן פונים בבקשה לכאו"א שישתדל לפרסם המודעה הזאת, רק בדרך כבוד לכבוד האורחים היקרים מחו"ל כל היכי דאפשר, כל אחד כפי יכולתו, אחד המרבה ואחד הממעיט.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב