צפו: כך עבדו תחקירני ערוץ 2 על יעקב רייניץ (וידאו)

במהדורה המרכזית בחדשות 2 ישדרו הערב את הפרק הראשון בסדרת התחקירים "מסך עשן", ובו נראה כיצד פותרים באמצעות מעטפות מזומנים את הדלתות במשרד הבריאות באמצעות איש הקשר מעיתון המודיע יעקב רייניץ.{ מסך עשן}

במהדורה המרכזית  בחדשות 2 ישדרו הערב  את הפרק הראשון בסדרת התחקירים "מסך עשן", ובו נראה כיצד פותרים באמצעות מעטפות מזומנים את הדלתות במשרד הבריאות באמצעות איש הקשר מעיתון המודיע יעקב רייניץ.

בתחקיר שעשה כתב חדשות 2 חיים ריבלין עם צח שאול, אמנון בן דוד, עמרי מנשה ויולן כהן, התחזו חברי המערכת של חדשות 2 לנציגים של חברה יפנית המייצרת סיגריות אלקטרוניות, המבקשת להכניס לארץ את מוצריה.

בתחילה הם ביקרו  בעיתון "המודיע", המזוהה עם חסידות גור, שעליה נמנה גם השר ליצמן. בפגישה במחלקת השיווק של העיתון בבני ברק, התעניינו התחקירנים באפשרות לפרסם את המוצר בעיתון, ותהו אם יש למי מאנשי המערכת קשר לשר הבריאות, בכדי שלא יטיל מגבלות שיווק על מוצרי העישון.

מנהלות השיווק בעיתון הכניסו לחדר את כתב הנדל"ן של המודיע, יעקב רייניץ, שהוצג כאיש הקשר ללשכת השר. בעיתון רמזו שכדאי לשכור את שירותיו כדי לקדם את ענייננו במשרד הבריאות. רייניץ  החל "לעבוד עבור התחקירנים", ובתמורה למעטפות כסף ארגן  פגישות עם בכירי משרד הבריאות ובראשם השר, יעקב ליצמן. הנה קטע מהמפגש הראשון בעיתון המודיע.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.