צפו: כשד"ר אבשלום קור – נחנק מבכי (וידאו)

ביום הצדעה והוקרה לתורמי הכליה בישראל שנערך בכנסת הקריא ד"ר אבשלום קור קטע מספרה של תורמת כליה, רותי פרינץ, אשר הביאה בו את סיפור הכליה שלה שעברה ממנה לאישה אחרת והצילה את חייה, נשנק ד"ר אבשלום קור מבכי . צפו ברגעי ההתרגשות.
{ תורמי הכליות}

ביום שלישי השבוע קיימה כנסת ישראל יום הצדעה והוקרה לתורמי הכליה בישראל. במהלך היום התקיימו דיונים בועדות הכנסת השונות, כמו כן החכי"ם השתתפו בדיון ער במליאת הכנסת.  בשיאו של היום התקיים טקס חגיגי ורשמי באולם שפרינצק בכנסת, בו השתתפו עשרות חברי כנסת מכל סיעות הבית, פרופסורים ורופאים, תורמי כליה ומתנדבים שבאו להוקיר את המהפך של עולם תרומות הכליה בישראל, ואת האיש שהוביל את המהפכה הרב ישעיהו הבר יו"ר "מתנת חיים" אשר רתם עד היום 310 תורמי כליה שהצילו חיים של אנשים זרים ללא תמורה.

מנחה האירוע ד"ר אבשלום קור אשר וותיק ומנוסה בעשרות שנות שידור והנחיה, אמר בראשית הטקס כי הוא מתרגש באופן בלתי רגיל להנחות אירוע בו יושבים מולו מאה אנשים שתרמו איבר מגופם לאדם שלא מכירים והצילו חיים.  אך, ככל שהאירוע התקדם והתפתח, ונאמו בו מושתלים ותורמים שריגשו את כל המשתתפים, הקריא ד"ר אבשלום קור קטע מספרה של תורמת כליה, רותי פרינץ, אשר הביאה בו את סיפור הכליה שלה שעברה ממנה לאישה אחרת והצילה את חייה, נשנק ד"ר אבשלום קור מבכי .  צפו ברגעי ההתרגשות:

צפו: כשד"ר אבשלום קור – נחנק מבכי

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ חמישי 2 יוני 2016

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.