צפו: כשהאיש הכי גבוה בעולם פגש את האיש הכי הנמוך בעולם (וידאו)

לא בכל יום זוכה העולם לחזות במפגש פסגה כמו זה שהתרחש היום (חמישי) בלונדון – שם נפגשו האיש הגבוה ביותר בעולם והאיש הנמוך ביותר בעולם לרגל יום השנה העשירי לספר השיאים של גינס.

מפגש פסגה כמו זה שהתרחש היום (חמישי) בלונדון – לא קורה בכל יום,  כאשר נפגשו האיש הגבוה ביותר בעולם והאיש הנמוך ביותר בעולם לרגל יום השנה העשירי לספר השיאים של גינס.

הגבר הגבוה ביותר בעולם, הוא סולטן קוזן (31) מטורקיה, שגובהו עומד על 2.51 מטרים, פגש בצ'נדרה בהאדור דנגי (74) – תושב נפאל שגובהו אינו עולה על 55 סנטימטרים.

קוזן, שנעזר במקל הליכה בשל גובהו הרב נאלץ  להתכופף מטה על מנת ללחוץ את ידו של דנגי. המפגש הנדיר נערך על המדשאות ממול לפרלמנט הבריטי ומגדל הביג בן במרכז לונדון.

"הייתי מאוד מסוקרן לראות עד כמה נמוך הוא באמת", סיפר קוזן לאחר הפגישה עם דנגי. "דמיינתי עד לאן יגיע ראשו בהשוואה לרגליים הארוכות שלי. כמובן שלאחר שנפגשנו הבנתי עד כמה הוא

לדבריו, ה"דייט" המשונה היה מדהים, על אף שההתכופפות עד לידו של נמוך הקומה מנפאל הייתה ממש לא פשוטה עבורו. "יש לי בעיה רפואית בברכיים", אמר קוזן. "לכן כשאני עומד זמן רב מדי אני מתעייף במהירות".

לא רק האיש הגבוה ביותר בעולם התרגש מהמפגש המיוחד. "הייתי מאוד מרוצה לאחר שסוף סוף פגשתי את קוזן", אמר דנגי. "זה היה מרגש לראות כיצד נראה ההיפך הגמור ממני".

צפו בוידאו באדיבות רשת

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.