צפו: כשח"כ אלהרר צעקה על אורן חזן: "תמות"

הסערה סביב חבר הכנסת אורן חזן וחברת הכנסת קארין אלהרר ממשיכה. לאחר שנטען כי חזן לעג כביכול לנכותה של אלהרר, מתפרסם סרטון בה נראית חברת הכנסת מיש עתיד צועקת לאורן חזן: "אתה חתיכת אפס. פשוט אפס אתה"

הסערה סביב חבר הכנסת אורן חזן וחברת הכנסת קארין אלהרר ממשיכה. לאחר שנטען כי חזן לעג כביכול לנכותה של אלהרר, מתפרסם סרטון בה נראית חברת הכנסת מיש עתיד צועקת לאורן חזן: "אתה חתיכת אפס. פשוט אפס אתה", ואף מקללת אותו "תמות". כאמור, הדברים מתועדים בוידאו, וכעת מבקש חזן שתתנצל בפניו. צפו בסרטון.

כעת דורש ח"כ חזן התנצלות מאלהרר. בפוסט שפירסם כתב כי "בליל ההצבעות על התקציב, ומבלי שפניתי אליה, ח"כ קארין אלהרר החלה לקלל אותי ואף ייחלה למותי בקריאות "תמות! תמות!" וזאת בעקבות חשיפת סרטון בו נראה ח"כ פריג' ממרצ מצביע במקומה".

לדבריו, "ל מרות הקללות שהיא הטיחה בפני ואף ייחלה למותי, לאחר מספר ימים פניתי אליה בעדינות כדי לנסות לשוחח עמה, אך היא בתגובה איימה שתצעק ותעשה מהומה", מספר חזן. "מספר ימים לאחר אותו ערב שבו היא עלבה בי במליאה, בשיחה שלי ושל ח"כ מועלם, הפניתי לח"כ מועלם את השאלה "את רוצה שעיסאווי יעזור לך? ". למען הסר ספק, שאלתי זו לא הופנתה לח"כ אלהרר, ויש ח"כים שנכחו במליאה והעידו על כך גם בתקשורת.

חזן טוען: "לא פניתי לח"כ אלהרר ולא הגבתי לדבריה. למרות שבתקשורת ובשמאל מנסים להראות כאילו המשפט היה מכוון כלפי ח"כ אלהרר, לא היה ולא נברא וכל ניסיון לקשור בין הדברים הינו בחזקת שקר מוחלט. הטענה הזו היא פרובוקציה שקרית, השמאל מנסה לייצר דה לגיטימציה לליכוד ולימין שלא תצלח".

בסיום דבריו הוא כותב: "אני מצפה מחברת הכנסת אלהרר להתנצל בפני על דברי ההסתה והבלע שלה ושל חבריה כלפיי ומבלי שעשיתי להם מאומה! אני עומד על כך שיש לחקור ולבדוק את עניין חוקיות ההצבעה הכפולה של ח"כ עיסאווי פריג' שככל הנראה עבר על החוק. הטענות כי ניתן אישור להצבעה כפולה עד רגע זה לא אוששו ושום אישור לא הוצג, גם לאחר שבוע וחצי".

יצויין כי חזן עצמו התנצל בנאום שמסר במליאת הכנסת. "בארבעים ושמונה השעות האחרונות יש הרבה רעש והמולה שנולדה מהנושא שביקשתי לחקור את ההצבעה הכפולה שהייתה כאן בתקציב, ואיך שהוא זה גלש למחוזות אחרים", פתח חזן. "לא הייתה לי ואין לי שום טענה כלפי חברת הכנסת קארין אלהרר. אם באופן כל שהוא היא נפגעה ממני אני מתנצל. כל טענתי הייתה ועליה אני עומד הוא עניין ההצבעה הכפולה של פריג'".

חזן טען כי "הגיע הזמן שכולם קצת יורידו את הלהבות. גם השיימינג האישי שמתבצע כלפיי באיזה שהוא מובן הוא מקבל הכשר בכל במה שהיא, אבל אני סופג אותו וממשיך לעמוד ולחייך.אם יש מישהו שחושב שהייתה לי איזו שהיא כוונה לפגוע באיזה שהיא דרך בציבור בכלל ובציבור בעלי מוגבלויות בפרט, לא היה ולא נברא ולא יהיה, ואם יש מישהו שנפגע אני מתנצל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.