צפו: כששר התורה יצא מגדרו (גלריה)

שר התורה מרן הגר"ח קנייבסקי, יצא מגדרו בראותו מאות יתומים בביתו נושאים תפילה, זועקים לאבא. הביקור המרגש חתם אירועי חנוכה מלאי אור, שערך ארגון 'זה לזה' לאלפי אמהות וילדים. {תיעוד – זאת חנוכה}

ארגון 'זה לזה' התומך ביתומים ואלמנות במשך השנה, ערך בימי החנוכה פעילויות שמחות ומהנות לאימהות וילדי הארגון. באירועים הרבים השתתפו אלפי ילדי וילדות 'זה לזה', נערות ואמהות אשר הפעילויות השמחות היוו עבורם קרן אור, כוח להמשיך.

ובשעה שבכל בית הדליק האב את החנוכיה, רקד ושר עם הילדים הרכים, דאגו בארגון שאף אחד לא ירגיש לבד.

את החג פתחו מאות אמהות וילדות הארגון בקיבוץ חפץ חיים, שם נהנו מיומיים גדושי פעילויות, ארוחות חגיגות ומושקעות, הפנינג, אטרקציות, טיולים והרצאות מאלפות. שיאם של ימי הנופש היה מעמד ההדלקה המרגש, אשר נערך באחד הלילות בהשתתפות הרבנית רוטנברג תליט"א.

הרבנית סחפה את המשתתפות טפח מעל הקרקע, עם משא מחזק על "זאת חנוכה" בשילוב קטעי שירה ומחול.

כשחזרו האמהות לביתן יכלו גם בנותיהן להנות. מסיבות חנוכה חגיגיות נערכו בכל רחבי הארץ לילדות הארגון. בחגיגות ציפו להן תכנית עשירה והרקדה מלאת שמחה.

בנוסף נערכה מסיבה מיוחדת לקבוצת "בנות מלך", בנות המצווה שחוגגות השנה את הכנסן בעול המצוות. הנערות הצעירות התקבצו למפגש מכונן בו הוענקה להן הכנה לשנה החשובה בחייהן. האירוע עוצב בפאר והדר כיאה לאירוע בת מצוה חגיגי והועשר בתכנית מוזיקלית סוחפת.

וכמיטב המסורת, גם מקומם של הבנים לא נפקד. מאות מילדי "בני מלכים" של 'זה לזה' חגגו עם חונכיהם המלווים אותם במשך השנה, בערב מיוחד. הערב נפתח בהדלקת נרות מרוממת עם הגאון הצדיק המקובל רבי יעקב מאיר שכטר שליט"א, שנתן יחס מיוחד לכל אחד מהילדים וחילק להם דמי חנוכה: מטבע מיוחדת לשמירה. הביקור הסתיים בשירה סוחפת אשר הפיחה בילדים עיזוז ורגש.

לאחר ההדלקה המשיכו הילדים למעמד הדלקת הנרות של כ"ק האדמו"ר מפינסק קארלין שליט"א שגם ממנו זכו לקבל דמי חנוכה קדושים ומבורכים. את הערב קנחו הילדים במסיבת חנוכה ופעילות מרתקת.

וזה לא הכל, בזאת חנוכה הוזמנו ילדי בני מלכים למעמד נשגב במחיצת שר התורה מרן הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א.

הגר"ח יצא מגדרו לשמחם והתייחס אליהם ברגש רב. בעת שהותם בביתו נשאו הילדים תפילה על תורמי זה לזה, אשר בקשו לנצל את היום הגדול לישועתם הפרטית, כשהגר"ח מצטרף בהתרגשות לתפילתם הרכה. בצאתם אמר הגאון כי כוחה של תפילת הילדים רב הוא וחזקה עליה שתתקבל ברצון.

צפו בגלריה

באדיבות המצלם

זלז חנוכה 9

זלז חנוכה 10

זלז חנוכה 11

זלז חנוכה 12

זלז חנוכה 13JPG

זלז חנוכה 14

זלז חנוכה 15

זלז חנוכה 16

זלז חנוכה 17

 

זלז חנוכה 19JPG

זלז חנוכה 20

חנוכה זלז 22

 

 

זלז חנוכה 1

זלז חנוכה 3

זלז חנוכה 4

זלז חנוכה 6

זלז חנוכה 7

זלז חנוכה 8

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.