צפו: כ-1200 מתפללים נכנסו הלילה לקבר יוסף הצדיק לרגל פורים

בפתחו של חג הפורים ותענית אסתר לאחר ימים ארוכים של הכנות ואיתור נתיב הכניסה הטוב והמוגן ביותר להכנסת כ-1200 המתפללים, כוחות צה״ל, המנהל האזרחי ומג״ב אבטחו ואפשרו את הכניסה לקבר יוסף

אתמול בלילה, בפתחו של חג הפורים ותענית אסתר לאחר ימים ארוכים של הכנות ואיתור נתיב הכניסה הטוב והמוגן ביותר להכנסת כ-1200 המתפללים, כוחות צה״ל, המנהל האזרחי ומג״ב אבטחו ואפשרו את הכניסה לקבר יוסף.

כחלק מהמאמץ הבלתי פוסק להגנת ואבטחת היישובים במרחב יהודה ושומרון, גדוד 90 הנמצא בתעסוקה מבצעית בחטיבה המרחבית ״שומרון״, ביצעו כניסה שנמשכה כל הלילה לקבר יוסף הצדיק בלב העיר שכם.

קצין ההגמ"ר של החטיבה המרחבית שומרון, רס״ן שלומי כהן, מספר כי ״כאחת לחודש מאפשרת חטיבת שומרון כניסת מתפללים לקבר יוסף ומאבטחת את הכניסה, במטרה לאפשר את התפילות במקום כסדרן". עוד הוסיף כי "הכניסות אל העיר נעשות באופן מרוכז, ומתאפשרות בתיאום מסודר אל מול החטיבה. קיים שיתוף רציף והדוק עם ההתיישבות בגזרה ואנו שמחים על כך. כוחות החטיבה פועלים במטרה לשמור על הסדר במקום ולהבטיח את בטחונם של המתפללים. אמש, סוכמה הכניסה אל הקבר והתפילה בהצלחה ובבטחון. צה״ל ימשיך לעשות כל שביכולתו על מנת להמשיך ולשמר את בטחון התושבים והגזרה בכלל״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.