צפו : ליאון מסביר למה תמך ברפורמים (וידאו)

למרות מחאת החרדים הסעיף שאיפשר תמיכה בארגוני הרפורומים אושר בחמישה עשר תומכים מול שלש עשר מתנגדים. מי שסייע לרפורמים הוא משה ליאון מועמד החרדים לראשות העיר. { ביזיון בספרא}

בתמיכת המעומד של החרדים לראשות העיר אישרה אמש מועצת עיריית ירושלים קריטוריונים שיאפשרו תמיכה ברפורמים. חלק מהנציגים החרדים שוב נעדרו ואפשרו לברקת לעשו בספרא כבתוך שלו.

למרות מחאת החרדים הסעיף שאיפשר תמיכה בארגוני הרפורומים אושר בחמישה עשר תומכים מול שלש עשר מתנגדים. מי שסייע לרפורמים הוא משה ליאון מועמד החרדים לראשות העיר.

חנן רובין, חבר מועצת העיר (התעוררות) שיזם את המהלך מסר ל'קוקר": "אני אוהב את אחי החרדים אהבת אמת, ויודע שהציבור החרדי חכם וראוי הרבה יותר מנציג אחד קיצוני שמנסה להוליך את כולם שולל באמצעות פרטים לא נכונים והתנהגות מבישה. עיריית ירושלים, בתמיכת חברי המועצה הדתיים אורתודכסים (ואני בניהם), ובגיבוי ראש העיר, אישרה היום לראשונה קריטריון ייעודי לגופים שיפיצו את תורת ישראל באופן שיקרב את המגזרים השונים ולא ירחיק בניהם. אני מציע לכל מי שמפקפק ללכת ולבדוק בעצמו את הלומדים והמוסדות, ולראות כמה אהבת ישראל יש אצלם בבתי המדרש.

צפ בנאום ליאון

נאום ליאון from Kooker on Vimeo.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.