צפו: מארב משטרתי הביא לתפיסת הפורץ (וידאו)

"לתפוס את החשוד בביצוע ״הדאבל״ הזה לא היה קל". כך סיפרו בלשי תחנת משטרת קרית מלאכי ממרחב לכיש על מעצרו של חשוד שפרץ לדירה בקרית מלאכי.

החשוד רוקן אותה מרכוש וקינח בגניבת רכבו של בעל הבית, הכל בעת שישן בדירתו. היום הוגש כתב אישום כנגד הנאשם בבית משפט שלום באשקלון.
[alooma ref="9da31e26b1b68dd4b1ba2e7d056be14c.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

בחודש הקודם בשעות הלילה התקבל דיווח על התפרצות לדירה במושב ערוגות. בעל הדירה ישן וכאשר התעורר משנתו, הבחין כי היא נפרצה ונגנב ממנה רכוש רב לרבות: מחשב נייד, אקס בוקס, תכשיטי זהב, ארנק עם כרטיסי אשראי וכסף מזומן ומפתחות רכבו .  השוטרים שהגיעו לזירה וגילו כי גם רכבו הפרטי של האיש נגנב.

במשטרה פתחו בסריקות  ביחד עם צוות איתוראן ואיתרו את הרכב שהיה  נטוש באזור גדרה. קצין הבילוש של תחנת קרית מלאכי פקד בוריס ברדין החליט למקם מארב בסמוך לרכב ולהמתין עד להגעת הגנבים לאסוף אותו. לאחר מארב ממושך שנמשך לא פחות מ-16 שעות בסמוך לרכב הבחינו הבלשים באדם אשר יורד מטרנזיט וניגש לעבר הרכב הגנוב. לאחר שהחשוד נכנס לרכב והניע אותו תוך שימוש במפתחות הרכב שנגנבו, זינקו לעברו צוות הבלשים ששכב במארב. על אף התנגדותו האקטיבית למעצר, הצוות השתלט על החשוד ומנע את בריחתו.

 

הבלשים ערכו חיפוש נרחב בתוך הרכב נתפס חלק מהרכוש שנגנב מהדירה שנפרצה יום קודם. החשוד, תושב מזרח ירושלים בשנות העשרים המוקדמות לחייו, נעצר ונלקח לחקירה בתחנת משטרת קרית מלאכי שבמרחב לכיש. לאחר חקירה ממושכת שהוביל החוקר רס״מ גיל טל, היום הוגש כנגד החשוד כתב אישום לבית משפט השלום באשקלון בגין התפרצות לדירה וגניבת רכב באמצעות חטיבת התביעות של משטרת ישראל.

 

הרכוש הגנוב שנתפס והרכב הושב לבעליו שהודה לשוטרים על הפעילות המוצלחת. ״מדי יום אנו נאבקים בעברייני הרכוש אשר מסתובבים בגזרת התחנה. מאבק זה כולל פעילות סמויה וגלויה וכן השקעת משאבים רבים הן בפעילות המבצעית והן בפן החקירתי״,  אומרת פקד רינת מיזנר קצינת החקירות של תחנת משטרת קרית מלאכי.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.