צפו: מדוע איתן כבל פוגש את יעקב אשר בכל שבוע בסופר?

במהלך דיון בועדת הכלכלה סיפר ח"כ איתן כבל (המחנ"צ), כי הוא פוגש בכל שבוע מחדש את יעקב אשר בסופר. ומדוע יעקב אשר מקבל שם קהל? צפו בדיון המשעשע

בועדת הכלכלה התקיימו הבוקר דיונים סביב חוקים שעתידים לעבור בזמן הקרוב בכנסת. בין המשתתפים נכח גם ח"כ יעקב אשר מדגל התורה, ולפני צאתו מחדר הסיעה לועדה אחרת הוא זכה למידע מעניין מיו"ר הועדה:

ח"כ איתן כבל מהמחנה הציוני, שמנהל את הועדה, סיפר ליעקב אשר שהיה כבר בדרכו החוצה כי הוא פוגש אותו כל שבוע בעת שהוא עורך קניות בסופר. כשנשאל מדוע, ענה כבל שהוא פוגש את "משקלי יעקב אשר"…

לצורך הבנת הבדיחה של יו"ר ועדת הכלכלה נצטרך לחזור אחורה: לפני כעשרה חודשים עבר לו החוק של יעקב אשר שמחייב את רשתות השיווק להציב מכשיר שקילה עבור הלקוחות בכל מקום בו נמכרים פירות וירקות, או שאר דברים הנמכרים לפי משקל.

כעת נחזור למה שהתרחש הבוקר בועדת הכלכלה. איתן כבל סיפר לח"כ אשר כי "לפני מספר ימים הגיע מכתב מרשתות השיווק לשר הכלכלה אלי כהן, שם הם טענו שהם נגד חוק מכירה מיוחדת, וגם החוק שלך על המשקל כיכב שם בטענות לעודף ריגולציה".

ח"כ אשר השיב לכבל: "אתה יודע כמה אנשים נהנים מזה? כמה אנשים מגיעים לבית והאישה לא צועקת עליהם שהיא ביקשה קילו והם הביאו לה עשרה קילו".

ח"כ כבל סיים ואמר: "מה שיפה הוא שאני כל שבוע פוגש אותך בסופר".

ח"כ אשר בתגובה טען בהומור: "לא רק אתה, יש לי קבלת קהל שם"…

צפו בדיון:

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.