צפו: מהומת החרדקים מגיעה לאיצקוביץ (וידאו)

מהומה באיצקוביץ בבני ברק: המון זועם גירש קבוצת קציני צה"ל שהגיעה לסיור סוכות, בקריאות "חרדקים החוצה". במקום התפתחו חילופי מכות רצח בין חילונים שהגיעו לסייע, צפו

[alooma ref="91d24d5a7f6e040a0e0817595fda6218.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אבל ההסתה נגד חרדים בעיתונות "החופשית" נמשכת ללא הפרעה.
  זה מה שקורה כשלומדים לימודי ליבה.
  עיתון (החילוני) "משפחה" מחזיק את אבישי חן שמאייר את כל המודעות שנאה האלה.
  אל תשכחו, אתם פוגעים בחיילים שהם רק נראים כחרדים שמשרתים בצה"ל השמד אוכרי תורת השם וכו….
  למה כל דבר שהחרדים עושים זה גזעני והסתה וכל דבר שעושים להם זה חופש ביטוי ומקובל האם יש דרך הגיוני להסביר את זה חוץ משנאה פשוטה?
  —————————————————————————–
  מה זה לא נכון הרי לחילונים מפריעה שיש כאן מול האף שלהם מגזר יותר טוב מהם בחיוך, בשלום בית , בערכים ציבור שלא רוצח את נשותיהם , ילדיהם, והוריהם כל שני וחמישי ציבור שיודעה מה זה כיבוד הורים ומורים ציבור שכימעט ואין בו אלימות בבתי ספר ובכלל ועוד ועוד החילוניים רוצים אותם מלאה: 1) סמים 2) אלימות ורצח 3) זנות אפ' ברחוב 4) גרושים בלי סוף ועוד ועוד בקיצור הציבור החילוני מזמן פשט רגל ואין לו מה למכור
  ————————————————————————
  החילונים לא מפסיקים להסית נגד החרדים, מכנים אותם בכינויי גנאי, מעלילים עליהם עלילות שווא והופכים אותם לחשוכים ופרימיטיביים, הם לא מפסיקים את ההסתה הזו אפילו ליום אחד. בענין החרדי אין דין ואין דיין, הכל מותר: הגזמות, שקרים, עיוותים והפרחת נתונים שלא היו ולא נבראו וכו'. אין ספק, לחרדים היו מורים טובים והם למדו היטב את כל צפונות ההסתה ויוצאים עכשיו בהסתה משלהם. למה להם אסור? זו לא מדינה דמוקרטית?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. למי אתם מתערבים בחיים? אנשים תתעוררו זה החיים שלהם מה אכפת לכם הם לא הולכים בדרך שלא ילכו תתעסקו בעצמכם שבני ברק תפסיק לבדוק את הסביבה אלא תתעורר אתם לא נקיים מעוונות מה אתם מעירים לחילים חרד"ק או לא מי אתם מאיפה הגעתם לזה מי אמר שאתם לא אלו הקלי דעת שמכשירים הכל במחי יד אבל צבא לא תעשו אני חרדי מבני ברק ורואה איך אתם מכשירים נבלות וטרפות ומה את אלא שעושים צבא ואולי זה הדרך שלהם דווקא להתחזק אתם צבועים במילה אחת ויותר מזה במהלך המלחמה ידעתם בדיוק איך ללכת להביא לחילים מנות אוכל ועזרה כדי להכנס לכותרות אבל שנגמרה המלחמה שכחתם שהם הגנו היו ללא תנאים בצד האויב ונלחמו בשביל מי? בשבילך בשבילי ובשביל כל ישראלי אז בבקשה תתעוררו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  יהודי מאמין בהשם |
  הגב
 3. הפלג הירושלמי הולך ומתדרדר במדרון תלול ומביא את מאה שערים על סיקריקיה לבני ברק אותם תסמינים של מחלת הסיקריקם לדרוס את כל מי שחושב אחרת ממני וכדאי אם אפשר באלימות. אם אנחנו נשתוק זה יתפתח לממדים מפלצתיים ואל תאמרו אז ידינו לא שפכו את הדם הזה . צריך לעצור אותם כשהם קטנים וקצת מזיקים. ראו מה קרה עם ארגון דאע"ש שתחילה לעגו לו וכעת כשהתפתחו לממדים גדולים העולם אובד עצות.
  צריך לעצור את התפשטות האבולה – פלג הירושלמי בראשות נתי גרוסמן וישעי' ויין

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • שמא אתה מגזים בדבריך

   הם חולי נפש אבל רוצחים??????????????????????????????????????

   נכס |
   הגב