צפו: מה אייל גולן חושב על הדוגמנית החרדית (וידאו)

הדוגמנית החרדית בתיה שיף שמשתתפת בתוכנית הריאליטי "אמזונס", נאלצה לשיר בפני הזמר אייל גולן וחבריו לתוכנית "אייל גולן קורא לך". כך זה נראה {בלב הג'ונגל}

הדוגמנית החרדית בתיה שיף שמשתתפת בתוכנית הריאליטי "אמזונס", נאלצה לשיר בפני הזמר אייל גולן וחבריו לתוכנית "אייל גולן קורא לך".

המתמודדים קיבלו משימה מוזיקלית, והשבט המקומי נתן חוות דעת על הביצועים שלהם. אם רציתם לדעת מה גולן חשב על הדוגמנית החרדית בתיה שיף.

הצפיה לנשים בלבד

הידוענית החרדית בתיה שיף לוהקה לתכנית הריאליטי החדשה 'אמזונס'.

תכנית הריאליטי כולל בין היתר הליכות בבוץ, שינה בטבע ועוד. בתיה יחד עם כמה ישראלים ינחתו בלב הג'ונגל ויצאו למסע ראשון שיארך כמה שבועות בו יחיו בתוך הג'ונגל.

בתיה שיף נאלצת שם להתמודד עם אתגרי הטבע ועם כללי היהדות הכוללים: שירה, צניעות, אוכל כשר וכל זאת מול אלפי צופים.

בתיה היא בת 25 ואם ל- 2 עובדת כפרזנטורית בעיקר במגזר החרדי, בתיה תצטרך להתמודד עם אי צניעותם של תושבי האמזונס, ולמרות זאת, בחרה בתיה להשתתף בתכנית, אולי אף מחוסר ידיעה.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מה זה חרדי?

  כשאתם מכנים מישהו או מישהי חרדי האם אתם מבינים מה אומר מושג זה? חרדי זה חרד לדבר השם, היום כל אחד שקצת מתכסה, או יש לו או לה מגבעת או כיסוי מתבלט, קוראים לו חרדי/חרדיה. זה לא הלבוש שעושה אותנו חרדים, אלו המעשים שעושים וממלאים את ציוויי התורה שצווינו, ובדיוק כמו שצווינו שולחן ערוך, איפה נשמע שחרדיה תשיר לפני גברים או שתכנס לתוכניות בטלוויזיה עם גברים, גונגלים, דוגמנות וכו וכו איפה נשמע כדבר הזה, לפני כמה עשרות שנים. היום האנשים עיוותו את התורה לפי הנוחות שלהם וקוראים להם חרדים, פשוט מצמרר לאן אנשים יכולים להגיע ולהתדרדר מבלי לשים לב, חבל מאד תתעוררו מהר כי כשמחזירים ציוד וצריכים להגיע ולתת דין וחשבון בפני מלך מלכי המלכים, שם אין תירוצים קישקושים ודימיונות למינהם, שעון החול מתקתק עורו עורו ישנים.

  mazal |
  הגב
 2. חוסר ידיעה??????
  חוסר תבונה…………..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב