צפו: מה חושב המרצה 'הממכר' על פרשת אזריה (וידאו)

על מצבו של אזריה בעת האירוע אמר המרצה, "העצבים רופפים\ הוא רואה אחד צועק אללה אכבר, אז הוא יורה בו. אלא מה כולם פוחדים מה יגידו אמריקה". { "לשים פס על העולם" }

הרב יגאל כהן צובר מיום ליום רבבות מעריצים. הדרשות שלו  ממכרות את המוני השומעים, עתה הוא מתייחס גם לנושאים האקטואליים שעל סדר היום.

החייל אלאור אזריה – מה דעתו של הרב יגאל כהן ?

החייל אלאור אזריה-הרב יגאל כהן : מה דעת התורה בעניין?שתפו חברים… אנחנו על הילדים שלנו מגנים!!!

פורסם על ידי ‏הרב יגאל כהן‏ ב- יום שבת, 28 בינואר 2017

בדרשתו היומית  הוא מתייחס למקרה הירי במחבל, "אתם יודעים איזה צער נגרם לעם ישראל מסיפורו של החייל. החייל גם אם הוא טעה אנחנו בתור מדינה חייבים לעמוד מאחוריו. כך התורה מלמדת אותנו, אתה שולח אדם לקרב גם אם הוא עשה טעויות תגיד לו נו נו, לא בסדר, למרות שכלל גדול בתורה הבא להורגך השכם להורגו. זה רוצח שלוקח סכין מי אמר לך שאין לו משהו מתחת לבגדים שלו שעלול להתפוצץ, בתור חברה היכן האנושיות שלנו של השופטים האלו.

על  מצבו של אזריה בעת האירוע אמר המרצה, "העצבים רופפים\ הוא רואה אחד צועק אללה אכבר, אז הוא יורה בו. אלא מה כולם פוחדים מה יגידו אמריקה, אוי ואבוי לנו אם נגיד ככה, הן עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב\ אנחנו צריכים להגן על הילדים שלנו.

הרב סיפר עוד כי שהיה באוסטריה כל התקשורת דיברה רק על המקרה הזה של החייל. ובכל הקהילות היהודיות כולם דאגו ושאלו אותי איך עושים ככה לחייל שבא להרוג רוצח".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לשלוח סרטון זה לשופטים הארורים משת"פים של המחבלים שונאי ישראל

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב