צפו: מה חשב הרוצח מאורלנדו על הבוס?(וידאו)

רשת סקיי פרסמה תיעוד של המחבל עומאר מטין, שירה למוות ב-49 בני אדם במועדון ה-Pulse באורלנדו בו הוא מתבטא בחריפות כמגד מעסיקו בחברת הנפט בו הועסק. { "לא שמים קצוץ"}

רשת "סקיי ניוז" הבריטית מפרסמת תיעוד של המחבל עומאר מטין, שירה למוות ב-49 בני אדם במועדון ה-Pulse באורלנדו בו הוא מתבטא בחריפות כמגד מעסיקו בחברת הנפט בו הועסק.

 וידיאו באדיבות רשת

הסרטון צולם לפני כשש שנים, מתי שהמחבל הועסק בחברת נפט מקומית בתור מאבטח. הוא מתח ביקורת חריפה על מעסיקיו ועל החברה האמריקנית. "יש כאן אנשים אבל הם מפוזרים בשטח", אמר מטין לצלם שתיעד את האירוע שלאחר דליפת הנפט של חברת BP במפרץ מקסיקו. "אין עם מי לדבר, עם איזה אחראי, אף אחד לא שם קצוץ. כולם רק רוצים שישלמו להם".

מטין אמר עוד: "הם מקווים שייצא עוד נפט ושעוד אנשים יתלוננו כדי שתהיה להם עבודה, כי כשיתחילו לפטר פה אנשים זה יעשה להם בלאגן. הם רוצים שיקרו עוד אסונות כי ככה הם מרוויחים כסף. הכל בשביל כסף". הצילום הופיע בסרט הדוקומנטרי עטור הפרסים "The Big Fix" שיצא לאקרנים ב-2012.

. סוכנות הידיעות רויטרס דיווחה כי אשתו של המחבל ידעה על תוכניותיו לבצע פיגוע בארצות הברית:היא  עשויה לעמוד לדין בגין סיוע לרצח ההמוני.".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.