צפו: "מחאת הקניידלאך" הגיעה לאולפני גל"צ (תמונות)

יוזמי "מחאת הקניידלאך" ביקרו אמש (ד') באולפני גלי צה"ל וחילקו לחיילים ולעוברים ושבים קניידלאך טריים, רכים ונימוחים. תושבי האזור שחלפו במקום התעניינו בפעילות הבלתי שגרתית והביעו הזדהות עם המחאה הלגיטימית והמוצדקת.

יצוין כי דקות לאחר שפעילי "דוסים" הגיעו למקום, הבינו באולפני גל"צ כי משהו לא כשורה, והזעיקו כוחות משטרה ויס"מ, אשר תמכו בפעילים ואפשרו את המחאה הלגיטימית. לאחר שהוסבר להם על אודות מהות המחאה, אמרו השוטרים כי קשה להם להאמין שדבר כזה אכן נאמר בגלי צה"ל.

היוזמה, מבית "פרויקט דוסים", באה לאחר שהקמפיין הויראלי "מחאת הקניידלאך – עוצרים את ההסתה בגלצ" הציפה את הרשת. התקשורת החרדית, בארץ ובחו"ל, סיקרה את המחאה מזוויות שונות. העיתונות החילונית, לעומת זאת, התעלמה מהמקרה החמור ובחרה בשתיקה רועמת.

המחאה פרצה במהלך יום העצמאות, לאחר שמספר מאזיני גל"צ אשר נחשפו לאמירות אומללות ופוגעניות פנו לפרויקט "דוסים" בבקשה לטפל במקרה המזעזע. אחד ממשתתפי הפאנל בתכנית החגיגית, אמר כי הוא היה שמח לדלל את אוכלוסיית החרדים ולאכול אותם, אלמלא לא היו מגעילים ודלוחים מחמת טעמו של הקניידלעך שהם אוכלים.

תמונות במצגת צילום: דוסים

https://www.youtube.com/watch?v=FwRJmR3xd4o

____ ________. _____ _____ (2) ____ ________. _____ _____ (3) ____ ________. _____ _____ (4) ____ ________. _____ _____ (5) ____ ________. _____ _____ (6) ____ ________. _____ _____ (7) ____ ________. _____ _____ (8) ____ ________. _____ _____ (9) ____ ________. _____ _____ (10) ____ ________. _____ _____ (11) ____ ________. _____ _____ (12) ____ ________. _____ _____ (13) ____ ________. _____ _____ (14)

פעילי דוסים קיימו שיח פורה עם העוברים ושבים אשר חיזקו את המחאה, והסכימו כי אסור לדברים החמורים לעבור מעל סדר היום ללא התנצלות הוגנת ונקיטת צעדים שימנעו הישנות המקרה הזה.

"באנו להוריד את הפחד של משרתי גל"צ מהמאכל המסורתי" אמר יאיר טיילור מפעילי פרויקט דוסים, "אנו מצפים להתנצלות הולמת בשידורי גלי צה"ל, ובנוסף החדרת נהלים מתאימים למניעת תופעות דומות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.