צפו: מחרוזת שירי קרליבך ושולי רנד

עבור צעירים חרדים רבים המבקשים להפוך את התחביב למקצוע, מדובר בבשורה של ממש

בליל שישי האחרון, התקיים בירושלים ערב השקת "החממה המוזיקלית" על ידי המרכז לצעירים חרדים "אביעה", יחד עם האומן והיוצר הבינלאומי דניאל זמיר, שכמובן הופיע עם הסקסופון וביצע מספר שירים בסגנון ג'אז, והמלחין והזמר סיני תור, המשלב בין סגנון הרוק למוזיקה החסידית.

עבור צעירים חרדים רבים המבקשים להפוך את התחביב למקצוע, מדובר בבשורה של ממש. לראשונה יהיה להם בית למפגשים עם טובי המוזיקאים בתחום, לנגן עם צעירים מוכשרים נוספים במפגשי ג'אם משותפים, קורסים על מוזיקה, מתאוריה בסיסית עד ללימודים למתקדמים, חומרי קריאה מוזיקליים ללימוד עצמו, ועוד.

מדובר בעוד פעילות מוצלחת מבית המרכז לצעירים חרדים "אביעה", המהווה כבר כיום בית וקהילה לעשרות צעירים המשתתפים במפגשים שבועיים, לשיעורי תורה, מקבלים הכוונה ללימודים אקדמאים ולמציאת מקומות עבודה, אירועי תרבות בסגנון האירוע המדובר שהתקיים בליל שישי האחרון, וכעת גם הקמת החממה המוזיקלית.

את הערב פתח סיני תור בשיח על מוזיקה וביצוע מספר שירים. לקראת סיום, ביצע תור, יחד עם מוזיקאים מהקהל, מספר מחרוזות מוזיקה, בין היתר מחרוזת שילוב של שירי קרליבך ושירים של שולי רנד, ומחרוזות של שירים ישראלים. צפו

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לא שולי רנד...

    זה לא שירים של שולי רנד אלא של עדי רן…..

    יוסף |
    הגב