צפו: מרדכי בן דוד הגיע לקומזיץ נוסטלגי סודי

ותיקי מתנדבי ארגון 'זכרון מנחם', שעוד סייעו למנחם ארנטל ז"ל, על שמו נקרא הארגון, הגיעו אמש לקומזיץ נוסטלגי חשאי עם גדול הזמר מרדכי בן דוד, שחשף סיפור מרגש

צפו בוידאו:

אמש (מוצ"ש) התקיים מלוה מלכה במרכז היום של זכרון מנחם במעלות שכונת בית וגן בירושלים, עם גדול הזמר מרדכי בן דוד.

בערב השתתפו מתנדבים שהיו מראשוני אלו שעברו את תקופת המחלה עם מנחם ארנטל ז"ל,  על שמו נקרא הארגון והיו באים לשמחו כל הזמן בתקופותיו הקשות.

מרדכי בן דוד זכה להכיר את משפחת ארנטל, והיה משוחח מדי יום שישי עם מנחם בטלפון מחו"ל. כשהיה מגיע לארץ, סיפרו ההורים, הוא לא פספס שעות וימים לשהות אצל משפחת ארנטל ואף ישן בחדר עם מנחם ז"ל.

מאז שהוקם ארגון זכרון מנחם ע"י חיים ומירי ארנטל הרבה מאד מתנדבים היו באים מדי מוצ"ש לשמח את הילדים החולים הן בבתי החולים והן בביתם. אמש, התקבצו המתנדבים הותיקים שוב למלווה מלכה נוסטלגי עם מרדכי בן דוד, ערב מרגש ערב שהזכיר להמתנדבים מוצאי שבתות לפני 27 שנים.

עמוסי דייקן, איש הקלידים, שהיה מראשוני המתנדבים, הגיע אף הוא.

ריגש את כולם הילד ארי פוטש שניגן עם מרדכי בן דוד את השיר "מכניסי רחמים".

מרדכי בן דוד סיפר במהלך המלוה מלכה: "כשמנחם היה חי והייתי אצלם בבית בערך 3 ימים, ישנתי באותו חדר עם מנחם ז"ל. הוא ביקש זאת ממני והסכמתי בשמחה. נשארתי לשבת אצל משפחת ארנטל ובמוצ"ש באו המשמחים לשמח.

"עמוסי דייקן היה על הקלידים, ומנחם, שכבר חצי שנה היה בכסא גלגלים ולא יכל לא לקום ולא ללכת, תוך כדי השירה, כשכולם מסביבו, בא וסימן לי עם היד שאגיע אליו. הטיתי את האוזן, והוא אומר לי: 'אני רוצה לרקוד איתך'. חשבתי, בסדר, הוא בכסא גלגלים, ואני נותן לו יד ורוקדים. אבל הוא אומר לי: 'אני רוצה לעמוד ולרקוד איתך'. נתתי לו 2 ידיים, הוא נעמד מהכסא גלגלים ורקדנו יחד. עין לא נותרה יבשה. חצי שנה הוא לא עמד,  ובערב הזה – פתאום קיבל כח שמימי, עמד ורקד. כוח של שמחה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.