צפו: מרן הרב מאזוז מגבה את אלי ישי

​​​על ר​​קע המתקפות החריפות שיצאו נגד שליחו של מרן ראש הישיבה רבי אליהו ישי, בתקשורת ובשבת האחרונה בעיתון 'הדרך', בהם נאמר "כי אלי ישי פעל לצידו של מרן שלא לשם שמים, וציער את מרן" הערב הושיב מרן ראש הישיבה בשיעורו השבועי את יו"ר התנועה, לצידו, והפריך את הדברים שנאמרו, צפו

​​​על ר​​קע המתקפות החריפות שיצאו נגד שליחו של מרן ראש הישיבה רבי אליהו ישי, בתקשורת ובשבת האחרונה בעיתון 'הדרך', בהם נאמר "כי אלי ישי פעל לצידו של מרן שלא לשם שמים, וציער את מרן" הערב הושיב מרן ראש הישיבה בשיעורו השבועי את יו"ר התנועה, לצידו, והפריך את הדברים שנאמרו, וחיזק את ידי אליהו ישי.


"ברוך הבא ידידנו היקר רבי אליהו ישי, בשבוע שעבר הראוני וידאו בקול ובראיה, איך הרב עובדיה מחזק אותו מברך אותו מעודד אותו אחרי עליה לתורה עם טלית ותפילין​ מחבק אותו מנשק אותו, אומר לו אתה אדם יקר אתה עושה הכל לשם שמים"

הרב רמז גם לדבריו של הגר"ד יוסף, שטען כי אלי ישי, נבל, ורימה את אבי מורי, ובסוף ימיו זרק אותו אבא לאחר שגילה את פרצופו האמיתי:
"וביומו האחרון שהיה בהכרה פעם האחרונה, אומר לו: רבי אליהו! אחרי מאה ועשרים שנה אתה תהיה במחיצתי בעולם הבא, הנשמע כדבר הזה?​!​ אז לכן מי שרוצה להכחיש יראו לו את המציאות. ב"ה היום יש וידאו ואי אפשר להכחיש את הדברים, ולעשות סיפורי וסיפורי סיפורים, כולם רואים את זה, אין ספקות"
במהלך דבריו הגיב מרן גם לדרך בה נאמרו הדברים בצורה בוטה וחריפה, בציבור על ידי תלמידי חכמים, וטען כי רק חילול ה' יצא מהמתקפות הללו אחד כלפי השני, ע"י רבנים:

לכן אם רוצים לדבר, לדבר בעדינות לדבר בכבוד, לא זה הדרך ולא זו העיר, עיתון הדרך, סלקא דעתך זו הדרך?! הדרך היא דברי חכמים בנחת נשמעים.. מזה לא יצא שום דבר, יצא רק חילול ה יאמרו: הנה החרדים אוכלים אחד את השני?!

מוקדם יותר בתחילת שבוע שעבר הזמין מרן את רבי אליהו ישי וחיזק את דבריו: מרן אמר עליו (אלי ישי) וכתב עליו: 'בכל ביתי נאמן הוא' אמר עליו 'פיו כפי', מה שיאמר לכם כאילו אני אמרתי, לכן אי אפשר להכחיש את הכל ולומר שקר שקר שקר, בשעה שיום אחד תבקע האמת, אז יבקע כשחר אורך וארוכתך מהרה תצמח, אני מחזק את רבי אליהו ישי שלא יפחד, כתוב בספרים הקדמונים, האמת לא פחדנית ולא ביישנית, זה מה שאמר הרב, אם אתם רוצים לומר אחרת לחלוק על הרב זה עניין שלכם, אבל אל תגידו בשמו של הרב דברים שלא אמר" ​

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי נופל מדחי אל דחי ,ישתבח הבורא יש דין ויש דיין

  אלוקים משלם לרשע כרשעותו לא סתם מרן קרא לדרעי רשע!!

  דודי |
  הגב
 2. לא יעזור לו כלום שס מובילה היום את כלל ישראל

  דרעי מצליח להביא הישגים בכל התחומים

  דוד |
  הגב
 3. כל הספרדים אחרי מרן פאר הדור הרב מאזוז שליט"א

  מה שיאמר לנו נעשה ונשמע!!

  אשדודי |
  הגב
 4. בעל מחלוקת - מסכן

  אין חולק שאלי ישי היה נאמן למרן.
  אין חולק שמזה שנים בגד במפעל חייו של מרן ומנסה להורסו.
  אין חולק שאמר על דעת עצמו כי אילו מרן היה חי היום היה מזיז את אריה.
  אין חולק שכל המועצת וכל גדולי התורה הספרדים מאחורי אריה דרעי.
  זו אותה מועצת שאלי ישי היה אוהב להסתתר מאחריה.
  בדברי אלי ישי כי מרן כיום היה מזיז את אריה יש פגיעה קשה בכל חברי המועצת.
  המבזה תלמידי חכמים אין רפואה למכתו.
  משכך, בכל דברי הרב מזוז אין כל גיבוי לדברי המחלוקת של ישי.
  ישי פלגן ובעל מחלוקת. מסכן.
  מהשמים חסמו ויחסמו אותו

  יוסף |
  הגב
 5. דרעי הפלגן ימשיך במלחמה

  נראה אם בשס יבחרו בלפרגן לעצמם או לתקוף את השני

  לי ברור |
  הגב