צפו: משי זהב הצטלם לסרטון תמיכה באלקין

יו"ר ארגון 'זקא' יהודה משי זהב הודיע על תמיכתו במועמד לראשות העיר ירושלים השר זאב אלקין: "אנחנו מאחוריך בכל הכוח ובכל העוצמה, ומזדהים לחלוטין ומברכים שתצליח"

יו"ר ארגון 'זקא' יהודה משי זהב, מדליק המשואה ביום העצמאות שעושה פעילות קודש של ממש לטובת החברה בשגרה ובחירום, הודיע על תמיכתו במועמד לראשות עיריית ירושלים השר זאב אלקין.

משי זהב

יו"ר ארגון 'זקא' יהודה משי זהב הודיע על תמיכתו במועמד לראשות העיר ירושלים השר זאב אלקין:

פורסם על ידי ‏אקטואליק – Actualic‏ ב חמישי, 4 באוקטובר 2018

יו"ר זק"א יהדה משי זהב :" כאזרח ירושלים, כתושב ירושלים דור 11 בעיר. כבוד השר, אני יודע אולי יותר מאחרים כמה חשוב לנו לירושלים, שתגיע אלינו. ירושלים זה לא עוד עיר. זה לא איזשהו תפקיד זמני. אנחנו צריכים אנשים ברמה לאומית, שיודעים להעלות את ירושלים למקום הראוי לה- ירושלים זו בירת ישראל, זו בירת הנצח., ואנחנו צריכים אותך פה, להעלות את ירושלים מעלה מעלה. אנחנו מאחוריך בכל הכוח ובכל העוצמה, ומזדהים לחלוטין ומברכים שתצליח".

המועמד לראשות העיר השר זאב אלקין הודה ליו"ר זק"א יהודה משי זהב על התמיכה: "אני חושב שמבן אדם כמוך שעושה מעשי חסד כל יום, התמיכה מאוד מרגשת".

יש לציין, כי התמיכה מצטרפת לתמיכתם של ראש הממשלה בנימין נתניהו, שרי וחברי כנסת של הליכוד , שרי וחברי הכנסת של הבית היהודי, ראש העיר היוצא ניר ברקת ועשרות אלפי ירושלמים מכל הציבורים בעיר חילונים, מסורתיים, דתיים וחרדים שטובת ירושלים עומדת לנגד עיניהם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.