צפו: מתפללת חרדית חנקה את הרפורמית (וידאו)

מהומה בכותל: אחת המתפללות החרדיות הגדילה לעשות וחנקה את חברת הנהלת נשות הכותל, בתגובה לחילול הקודש. צפו { תיעוד סוער}

 

כמידי ראש חודש מגיעות נשות הפרובוקציה לעזרת הנשים בכותל המערבי, על מנת להפריע את תפילת נשות ישראל.

חברת הנהלת נשות הכותל נחנקת על-ידי מתנגדת חרדית

מידי ראש חודש מגיעות מפגינות חרדיות לעזרת הנשים בכותל על מנת להפריע את תפילת נשות הכותל.הן עושות זאת באמצעות שלטי מחאה בהם הן מתעטפות ועל ידי שריקות במשרוקיות מחרישות אוזניים שבאמצעותן הן מפריעות למתפללות.היום אחת מהן הגדילה לעשות וחנקה את חברת הנהלת נשות הכותל Rachel Cohen Yeshurun שביקשה ממנה להפסיק לשרוק.עצוב שבחברה כ"כ מגוונת אנשים לא מבינים שיש לתת ביטוי לכל אחת ואחד ובמקום זאת רואים את הדרך שלהן/ם כדבר הנכון והבלעדי.הקליקו לצפייה ושתפו.

פורסם על ידי ‏נשות הכותל‏ ב- יום חמישי, 1 בדצמבר 2016

הפעם החליטו מספר מתפללות שלא לנוח על זרי הדפנה ולהשיב מלחמה שערה על הפרובוקציה, באמצעות שלטי מחאה בהם הן מתעטפות ועל ידי שריקות במשרוקיות מחרישות אוזניים שבאמצעותן הן מפריעות לנשות התועבה.

במעשה הירואי, וראוי להערכה, אחת המתפללות החרדיות הגדילה לעשות וחנקה את חברת הנהלת נשות הכותל, בתגובה לחילול הקודש.

נשות הכותל מסרו בתגובה""עצוב שבחברה כ"כ מגוונת אנשים לא מבינים שיש לתת ביטוי לכל אחת ואחד ובמקום זאת רואים את הדרך שלהן/ם כדבר הנכון והבלעדי.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שס דרקי אשמה הם שהביאו את הרפורמים לכותל כדי לקבל ג'ובים ן$ לישיבות שלהם
  וחכם שלום אמר זה על דעתו הא????
  מוכרים הקולות שלכם לחזירים הרפורמים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הפרסום שלכם בתגובה לכך שיהודיה חנקה יהודיה אחרת, הוא ביזיון לעם ישראל ,בזיון ליהדות גדול ובזיון לקב"ה וחילול שם שמיים.
  מדוע תעודדו חנק, אלימות ושנאה בין יהודים?

  שלמה המלך כתב: "הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם, בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָם, מַה תָּעִירוּ וּמַה תְּעֹרְרוּ אֶת הָאַהֲבָה עַד שֶׁתֶּחְפָּץ""
  ואילו אתם- מפיצים מסרים המעודדים את בנות ירושלים לחנוק זו את זו!

  אני חומל עליכם כי התנתקתם מהאנושיות שלכם ומהיהודיות שלכםכ והפכתם לערלי לב, אני מאחל לכם שתתעוררו מהתרדמה שאתם נמצאים בה ושתתפתחו להיות יותר ממה שאתם עכשיו: "וְנָתַתִּי לָכֶם לֵב חָדָשׁ וְרוּחַ חֲדָשָׁה אֶתֵּן בְּקִרְבְּכֶם וַהֲסִרֹתִי אֶת לֵב הָאֶבֶן מִבְּשַׂרְכֶם וְנָתַתִּי לָכֶם לֵב בָּשָׂר"

  אנחנו עם אחד ומשפחה אחת אנחנו אחים ואחיות אחד של השני, אנחנו המפתח לירידת שכינה לעולם הזה, והשנאה שאתם מפיצים רק גורמת לנו לאהוב עוד יותר, אתם צריכים לתת ללב שלכם לפעום קצת ולהרגיש את החיבור שלכם לכל עם ישראל ולכל בני האדם כדי להיזכר להבין כמה עצובים ומחרידים הדברים שכתבתם. לצערנו יש מספיק אנשים לא יהודים שרוצים לחנוק את עם ישראל לא צריך להוסיף עוד משלנו.

  "נעשו בני ישראל אגודה אחת – התקינו עצמן לגאולה"

  ידידיה |
  הגב
 3. ימח שמם של הערב רב שונאי תורתנו הקדושה.
  ימח שמם של הנשות הערב רב הארורות הללו שכל מגמתן היא להשפיל את כבוד השכינה הקדושה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • נשות ה"ערב רב" האלא הם חלק מעם ישראל והם חלק מהשכינה ואלוהים ברא אותם והם נבראו בצלם לא פחות ממך, כשאתה אומר להם ימח שמם אתה מבקש למחות את שמו של אלוהים כי הם אלוהים בעצמם גם עם קשה לך לראות את זה עכשיו.
   דַּבֵּר אֶל-אַהֲרֹן וְאֶל-בָּנָיו לֵאמֹר, כֹּה תְבָרְכוּ אֶת-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל: אָמוֹר, לָהֶם. כד יְבָרֶכְךָ יְהוָה, וְיִשְׁמְרֶךָ. יָאֵר יְהוָה פָּנָיו אֵלֶיךָ, וִיחֻנֶּךָּ. יְהוָה פָּנָיו אֵלֶיךָ, וְיָשֵׂם לְךָ שָׁלוֹם. וְשָׂמוּ אֶת-שְׁמִי, עַל-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל; וַאֲנִי, אֲבָרְכֵם.

   שלא תדע עוד שנאת חינם שתזכה לרפואה שלמה, אל נא רפא נא לו.
   אחדות אהבה ושלום

   אהרון |
   הגב
   • כן זה טוב שאתה מפרש איך שאתה רוצה את התורה. זה מזכיר לי שמצעד התועבה רושמים שלטים של ואהבת לרעך כמוך אבל מצד שני יש גם עוד משפט קטנטן שהם פספסו שם בתורה לגבי תועבה שרשום שם על משכב זכר. ולמד תורה ותבין מה זה שנאת חינם ואל תראה את הבורות שלך ברבים.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב