צפו: נאמן ביתו של הגר"ש אוירבך: "יש סביבנו אווירה של קריירה, של עולם הזה, נבנה את דור העתיד"

הרב יחיאל אונא נאמן ביתו של מרן הגר"ש אוירבך נשא דברים חריפים על המאבק כנגד הממסד הישראלי, "הגיע לידינו סיפורים טריים מסמרי שיער, על רשת גנים מפורסמת בעיר שמיישמים את הוראות משרד החינוך ומבצעים קורסים של עזרה ראשונה שהדברים מביאים ליד כפירה". ועל ההתפרקות החרדית . תיעוד בלעדי.

בכינוס החינוך של הפלג הירושלמי שהתקיים במוצ"ש בשכונת ברכפלד במודיעין עילית נשא הרב יחיאל אונא נאמן ביתו של מרן הגר"ש אוירבך, דברים חריפים על המאבק כנגד הממסד הישראלי, "הגיע לידינו סיפורים טריים מסמרי שיער, על רשת גנים מפורסמת בעיר שמיישמים את הוראות משרד החינוך ומבצעים קורסים של עזרה ראשונה שהדברים מביאים ליד כפירה ואכמ"ל".

 

לאחר מכן, הוא עבר לדבר על ההתפרקות בציבור החרדי, "אם יש מסביבנו אווירה של קריירה -של חומריות, של עולם הזה של פריקת כל המסגרות,אנחנו באים לבנות את המסגרות שלנו מתוך גאווה מתוך עליונות", זה גם נוגע לחלק הזה של אי נטילת תקציבים, זה לא כורח, גם הגדולים שהסכימו לקחת תקציבים דיברו על יום שלא יהיה אפשר ליטול תקציבים המדינה שמנסה לעקור את התורה, אין לנו חלק ונחלה עמהם". אמר בתקיפות.

לסיום הוא קרא לחזק את הסמינר במודיעין עילית שאינו נוטל תקציבים מהמדינה, וכן קרא ולתרום הוראות קבע בכדי לחזק את דור העתיד".

בכינוס השתתפו רבני הפלג הירושלמי ובראשם הגר"ש אוירבאך שליט"א שכיתת את רגליו והגיע במיוחד להשתתף בכינוס.

במהלך דרשתו הוא חיזק את מנהלי הסמינר במודיעין עילית שאינם נוטלים כסף מהמדינה, וציין את התערבות משרד החינוך בתכנים באמצעות המחוז החרדי "שמנסה להטמיע את אורח החיים החילוני, כלשונו.  .

 

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.