תיעוד דרמטי: המחבל הופך את האוטובוס (וידאו)

מחבל שנהג על טרקטור הפך אוטובוס ללא נוסעים ברחוב משה זקס בירושלים בסמוך לכיכר זוועהיל – ערבים ממזרח ירושלים שהבחינו בנעשה תיעדו את הפיגוע

פיגוע בירושלים: מחבל שנהג על טרקטור הפך אוטובוס ללא נוסעים ברחוב משה זקס בירושלים בסמוך לכיכר זוועהיל, חובשים מתנדבים של איחוד הצלה ביצעו פעולות החייאה על נפגע אנוש ככה"נ אזרח שנפגע מהטרקטור לפני שהפך את האוטובוס ולמרבה הצער נקבע מותו, וכמו כן נהג האוטובוס טופל במצב קל. המחבל נהג הטרקטור נורה ונהרג.

[alooma ref="d7df430b79efece493bb01a8879ef39c.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

נהג הטרקטור הכה שוב ושוב באוטובוס עם הכף, מזל גדול שלא היו בתוכו נוסעים": עד ראייה ששהה סמוך לזירת פיגוע הדחפור בשכונת שמואל הנביא בירושלים היום (ב'), סיפר לחדשות 2 Online על שאירע.

 

"עמדתי מול תחנת האוטובוס, ראיתי נהג טרקטור שעומד צמוד לאוטובוס שהיה בתחנה, פתאום הוא התחיל להלום בחלונות עם הכף של הטרקטור", סיפר. לדבריו, "נהג הטרקטור ניסה להפוך את האוטובוס. המזל הגדול שלא היו בתוכו נוסעים, כי הקו הזה מלא בדרך כלל בשעת צהריים".

 

עד הראייה תיאר את השתלשלות האירועים, שהובילה עד מהרה לחיסולו של המחבל: "נהג הטרקטור הכה שוב ושוב באוטובוס, הנהג הצליח לצאת מהחלון. לזירה הגיע בחור שירה בהתחלה באוויר לאות אזהרה – ואז אחרי שראה שהוא ממשיך לפגוע באוטובוס, הוא ירה בו על מנת להרוג". לדבריו, "האוטובוס התהפך ממש על התחנה, ואדם שעמד בתחנה נפצע".

נחום ברנשטיין סגן ראש סניף 'ירושלים' של איחוד הצלה מסר: "ביצענו החייאה באתר הבנייה הסמוך על אברך חרדי שנפגע אנוש לאחר שככה"נ נדרס ע"י הטרקטור לפני שיצא להפוך את האוטובוס וביצע את הפיגוע, לאחר החייאה ממושכת נקבע מותו, אפשר לומר כי האירוע הסתיים בנס ללא הרוגים או נפגעים נוספים – כוחות גדולים של משטרה ומתנדבי איחוד הצלה פעלו במקום".
צילומים: שמוליק ולך ושיקו גרינפלד – סוכנות הידיעות "חדשות 24"
unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3) unnamed (4) unnamed (5) unnamed (6) unnamed (7) unnamed (8) unnamed (9) unnamed (10) unnamed (11) unnamed (12) unnamed (13) unnamed (14) unnamed (15) unnamed (16) unnamed (17) unnamed

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. זה הזמן לקום ולהזיז עניינים , הקקות האלה לא ירפו עד שלא נמות

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב