צפו: נתניהו ואובמה בעימות חזיתי מול המצלמות (וידאו)

עימות גלוי וברור יותר מאי פעם מול המצלמות כל אחד במקום אחר הערב, האחד בוושינגטון והשני באונ' בר אילן. צפו

רה"מ בנימין נתניהו והנשיא אובמה התייחסו לנאומו הצפוי של ביבי שטען שכל מטרת נסיעתו היא למנוע "הסכם רע שיסכן את קיומה של ישראל", ואובמה בתגובה שאל: "למה למהר?".

נתניהו: "הולך ומתגבש במינכן הסכם רע עם אירן שיסכן את קיומה של ישראל, לכן אני נחוש לנסוע לוושינגטון ולהציג את עמדת ישראל בפני חברי הקונגרס והעם האמריקני".

"מיום הקמת המדינה ועד היום היו חילוקי דעות בנושאים מהותיים בין ישראל לארה"ב והיחסים נשארו איתנים", הוסיף נתניהו. "כך יהיה גם הפעם. זה נושא קיומי, ובנושא קיומי אני מתייחס אליו עם כל האחריות שלי לביטחון ישראל, כך אני מצפה מכל אחד אחר".

מנגד אובמה: "אנחנו מורגלים לא לפגוש מנהיגים לפני בחירות, אנחנו מורגלים לא לפגוש מנהיגים לפני הבחירות בארצם", טען אובמה. "גם אם אנגלה הייתה היום במצב של שבועיים לפני בחירות היא כנראה לא הייתה מקבלת הזמנה לבית הלבן והיא גם לא הייתה מבקשת כזו".

"למה למהר?", תהה אובמה, "אלא אם כן אתם חושבים שזה בלתי אפשרי להגיע להסכם עם אירן ואסור אפילו לבחון אפשרות כזאת. אני לא חושב ככה, משום שכנשיא ארה"ב אני גם בוחן מה יקרה אם לא נגיע לפתרון".

צפו


(באדיבות רשת)

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חחחההה…
    עושים מביבי לעג וקלס… הקב"ה לא שוכח למנוול הזה איך שהוא היכה את החרדים וקיצץ להם בכל ההטבות ובמילגות.. ביבי הולך לשים את בחורי הישיבות בכלא על "עוון" לימוד התורה!!!
    הקב"ה מתנקם בו קבל עם ועולם!!!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב