צפו: הנאום של נתניהו בבית הכנסת הקזחי(וידאו)

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו הגב' שרה נתניהו ביקרו בבית הכנסת הגדול באסטנה, בירת קזחסטן, והשתתפו באירוע יחד עם הקהילה היהודית ובית חב"ד. צפו. { "נצח ישראל לא ישקר"}

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו הגב' שרה נתניהו ביקרו בבית הכנסת הגדול באסטנה, בירת קזחסטן, והשתתפו באירוע יחד עם הקהילה היהודית ובית חב"ד.

רה"מ נתניהו נפגש עם הקהילה היהודית בקזחסטן

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו הגב' שרה נתניהו ביקרו בבית הכנסת הגדול באסטנה, בירת קזחסטן, והשתתפו באירוע יחד עם הקהילה היהודית ובית חב"ד.ראש הממשלה אמר:"ישראל מקבלת מעמד איתן באומות לא מתוך הרכנת ראש, אלא מתוך עמידה איתנה וגאה. ואת זה אני אומר כאן, במרכז אסיה, במדינה מוסלמית שמכבדת את ישראל, שמכבדת את הדו-קיום ואת הסובלנות ומהווה מודל למה שצריך לקרות ויכול לקרות גם באזורנו. אולי השינוי הדרמטי ביותר שהרבי לא יכול היה לראות אותו זה מה שקורה בינינו לבין העולם הערבי, אבל על זה אני אספר לכם בהזדמנות אחרת. שינויים כבירים שבאו ברוח של אותו מפגש ראשון שאמר: "הדלק את נר האמת, אל תירא ואל תיחת, חזק ואמץ".אז כאן, בבית הכנסת הזה, ברוחו של הרבי מלובביץ', באסטנה בירת קזחסטן, בביקור היסטורי אני אומר לכם יחד עם אנשי משלחתי ויחד עם רעייתי: "נצח ישראל לא ישקר". חג חנוכה שמח לכולכם".וידאו: עומר מירון, לע"מסאונד: ניר שרף, לע"מ

פורסם על ידי ‏ראש ממשלת ישראל‏ ב- יום רביעי, 14 בדצמבר 2016

ראש הממשלה אמר  לחבדניקים"ישראל מקבלת מעמד איתן באומות לא מתוך הרכנת ראש, אלא מתוך עמידה איתנה וגאה. ואת זה אני אומר כאן, במרכז אסיה, במדינה מוסלמית שמכבדת את ישראל, שמכבדת את הדו-קיום ואת הסובלנות ומהווה מודל למה שצריך לקרות ויכול לקרות גם באזורנו. אולי השינוי הדרמטי ביותר שהרבי לא יכול היה לראות אותו זה מה שקורה בינינו לבין העולם הערבי, אבל על זה אני אספר לכם בהזדמנות אחרת. שינויים כבירים שבאו ברוח של אותו מפגש ראשון שאמר: "הדלק את נר האמת, אל תירא ואל תיחת, חזק ואמץ".

אז כאן, בבית הכנסת הזה, ברוחו של הרבי מלובביץ', באסטנה בירת קזחסטן, בביקור היסטורי אני אומר לכם יחד עם נצח ישראל לא ישקר, חג חנוכה שמח לכולם!.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.