צפו: סוכת השלום של בכירי 'דגל'

מקלב באירוע השנתי של דגל : "בשונה ממפלגות אחרות אצלנו בדגל התורה בוחרים נציגים לא רק על פי הישגיהם אלא גם בעיקר על פי השקפתם ואיכותם". צפו

בכירי דגל התורה מתכנסים בשעה זו בסוכתו של סגר" ע בית שמש, לאירוע חגיגי בו משתתפים נציגי התנועה שסוקרים בפני המשתתפים את הישגיהם במהלך הקדנציה החולפת.

האירוע כאמור נערך השנה בביתו של סגר"ע גרינברג בבית שמש.

חבר הכנסת מקלב אמר במהלך הכינוס: ״כל החיבורים הפוליטיים בשנה הקרובה יהיו רק על פי המדד מה יעזור לבני התורה. כל היועצים שאולי לבושים כמונו, בשעת ההכרעה יראו חומה בצורה ולא ניתן לשום אינטרס לחדור דרכה״.

"יש עוד פתרונות לפסיקת הבג"צ על חוק הגיוס מלבד חוק ההתגברות, בחורף הקרוב בס"ד נקווה שיבוא לפיתרון, דואגים גם לבעיות יחידים ולא רק לכלל עולם התורה", אמר מקלב בהתייחסו לחוק הגיוס.

"השנה האחרונה נושא ההדתה העסיק אותנו מאוד. גם נושא הגיוס גזל זמן רב. אבל אני אומר בוודאות מה שהיה הוא שיהיה לא ניתן לשום גורם לשנות את זה", אמר.

עוד הוסיף מקלב: "בשונה ממפלגות אחרות אצלנו בדגל התורה בוחרים נצגים לא רק על פי הישגיהם אלא גם בעיקר על פי השקפתם ואיכותם".

יו"ר "דגל התורה" ח"כ הרב משה גפני  דיבר לפני חברי דגל בסוכת 'דגל' בבית שמש: לא היה דבר אחד שלא התמודדנו איתו במהלך הקדנציה הנוכחית גם בגיור וגם בגיוס. מאז ומעולם נתנו לשר הביטחון את היכולת לדחות את גיוסם של תלמידי הישיבות. שומדבר לא השתנה בחוק שהיה, לא השתנה בחוק שבוטל וגם לא ישתנה בחוק שעכשיו נעשה ושיש הסכמה רחבה לעשות אותו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.