צפו: סיור וירטואלי מרהיב בהר הבית (וידאו) (תמונות)

כעת ביום תשעה באב שנחרב בית מקדשינו ותפארתינו, אמנם להר הבית אסור לנו לעלות, אך אנו מזמינים את גולשי אתר 'קוקר' לצפות בסיור מדומה (וירטואלי) מרהיב ביופיו בהר הקודש והמקדש. {חובה לצפיה}

כעת ביום תשעה באב שנחרב בית מקדשינו ותפארתינו, אמנם להר הבית אסור לנו לעלות, אך אנו מזמינים את גולשי אתר 'קוקר' לצפות בסיור מדומה (וירטואלי) בהר הקודש והמקדש.

לפניכם שבע פנורמות ב- 360 מעלות, שצולמו בנקודות שונות בהר הבית אשר באמצעותן הנכם מוזמנים להקיף את מקום המקדש, בכל פנורמה תמצאו גם מידע על אותו מקום ומה נמצא בכל מתחם, ומה היה בזמן בית המקדש אותו מקום קדוש.

באדיבות אתר הר הקודש  http://harhakodesh.co.il/tour/

צפו במצגת מרהיבה:

חלק א' – עם הדוברים

חלק ב' – סיור קצר

חלק ג' – סיור ארוך לכל אורך ההר שצולם ב- 7 חלקים ב- 360 מעלות – ללא דוברים – 25 דק'

צפו בשחזור נוסף ממוחשב של הר הבית, לאחר מבצע ההרחבה של הורדוס, ע"פ מחקריו של ד"ר יהושע פלג מאוניברסיטת בר אילן, שהתמקד בכתביו של יוסף בן מתתיהו – יוספוס פלביוס.

סרטון זה מלווה כיתוביות בעברית, ומוביל את הצופים במסלול עולי הרגל, שערי חולדה, 'מחלף' רובינסון, 'אורוות שלמה', רחוב הגיא, הסטיו המלכותי-הבזיליקה, הסטווים ההיקפיים, 'סטיו של שלמה', החצר הפנימית, שעריה, הקרפידומה, החיל, הסורג, עזרת נשים, עזרת ישראל, עזרת כהנים, 15 המעלות, הדוכן, לשכות האוצר, המזבח החיצון, המקדש, האולם, מגדלי המדרגות, ההיכל, הכהנים, השלחן, מזבח הקטורת, המנורה, הפרוכת.

גלריה – צילומסך
זולדן

סיור הר הבית אריכיאולוג

עציון

ScreenShot001

אבשלום קור

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.