צפו: סרטון ההסברה הישראלי העוצמתי ביותר שרץ ברשת (וידאו)

חם ברשת: צפו בסרטון ההסברה המושקע והדרמטי שהפך ביומיים האחרונים לויראלי ברשת ומציג בצורה אפקטיבית את איום מנהרות הטרור על ישראל.

[alooma ref="4396506a9265f2d52c11ef4491649863.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

באדיבות גלובס
מתוך 15 secondsבפייסבוק

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הסרטון הכי טוב הוא הקטע שהחיילים מאכילים ילדים פלסטינאים

  אין עליו |
  הגב
 2. סרטון יפה מאוד אבל היה צריך ללכת איתו צעד אחד קדימה

  מישהו שמבין |
  הגב
 3. לא קראתי את כל התגובה אבל לדעתי אסור לך להשתמש במילה "פרוצות" שה' יחזיר את כולנו בתשובה שלמה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. אֵין לָנוּ עַל מִי לְהִשָׁעֵן אַך וְרַק עַל אָבִינוּ שֶׁבַּשָׁמַיִם, כָּל אוּמוֹת הָעוֹלָם נֶגְדֵנוּ כְּמוֹ שֶׁנֶאֱמַר "לְכוּ וְנַכְחִידֵם מִגּוֹי וְלֹא יִזָּכֵר שֵׁם יִשְׂרָאֵל עוֹד" וְעַכְשָׁיו נוֹעֲצוּ לֵב יַחְדָּו כָּל אוּמוֹת הָעוֹלָם לְלֹא יוֹצֵא מִן הַכְּלַל מִאַמֶרִיקָה וְעַד רוּסְיָה מֵאֵירוֹפַּה וְעַד אַפְרִיקָה (כולל גם הציונים) כוּלָם בְּלֵב אֶחָד וּבְמַחֲשָׁבָה אַחַת – לֹא לְהַשְׁאִיר זֵכֶר מִכָּל עַם יִשְׁרָאֵל ח"ו. וְכָעֵת אֵין לָנוּ עַל מִי לְהִשָׁעֵן אַך וְרַק עַל אָבִינוּ שֶׁבַּשָׁמַיִם ולא על צה"ל או שום ד"א.

  בזריזות ותיכף ומיד, צריכים חברי הכנסת "החרדים" לעשות חוק חדש, שכבר אסור ע"פ תורתינו הקדושה, דהיינו "מצעדי תועבה" באשדוד, תל אביב, חיפה, וירושלים, וכו' אפילו אם הוא לא יוסכם משאר חברי כנסת החילונים, אבל לפחות לא יחשבו אותנו בשמיים לטומאה הנוראה הזו בפלטר של מלך מלכי המלכים הקב"ה. ככתוב בתורה "כי הוא הנותן לך כח לעשות חייל", אבינו מלכנו נקום נקמת דם עבדיך השפוך, אבינו מלכנו פתח שערי שמים לתפילתנו. אֵין לָנוּ מִבַּלְעַדֵי ד' שׁוּם גוֹאֵל וּמוֹשִׁיעַ וְצִפִּיָּתֵנוּ הָבֶל לְעֶזְרַת אוּמוֹת הָעוֹלָם וְנֶהֱפַכְנוּ בְּעֵינֵי כוּלָם לְלַעַג וּלְקֶלֶס מוֹאָב עַמּוֹן גְּבָל וַעֲמָלֵק פְּלֶשֶׁת עִם יֹשְׁבֵי צוֹר כוּלָם לְלֹא הֶבְדֵל גֶזַע וּמִין רוֹצִים אַך וְרַק לְהַכְחִידֵנוּ מֵעַל פְּנֵי הָאֲדָמָה וְלֹא יִזָכֵר שֵׁם יִשְׂרָאֵל מֵעַל פְּנֵי [הָאֲדָמָה] ר"ל.

  ולאחיינו החרדים הלטאים יש לתקן: השחתת הזקן וגידול הבלורית ופיאות מאחורי האוזניים יש בזה כמה איסורים חמורים ביותר עיין באורחות יושר של ר' חיים שליט"א, וחזו"א וח"ח ז"ל…. להתלבש כך זה ממש בגדר, ויחזק ד' את לב פרעה. יה"ר מלפני אבינו שבשמים, שיִתְקַיְמוּ בָּנוּ בקרוב הַפְּסוּקִים, כִּי הִנֵּה אֹיְבֶיךָ ד' כִּי הִנֵּה אֹיְבֶיךָ יֹאבֵדוּ יִתְפָּרְדוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן, וַתָּרֶם כִּרְאֵים קַרְנִי בַּלֹּתִי בְּשֶׁמֶן רַעֲנָן, וַתַּבֵּט עֵינִי בְּשׁוּרָי בַּקָּמִים עָלַי מְרֵעִים תִּשְׁמַעְנָה אָזְנָי, צַדִּיק כַּתָּמָר יִפְרָח כְּאֶרֶז בַּלְּבָנוֹן יִשְׂגֶּה, שְׁתוּלִים בְּבֵית ד' בְּחַצְרוֹת אֱלֹקֵינוּ יַפְרִיחוּ, עוֹד יְנוּבוּן בְּשֵׂיבָה דְּשֵׁנִים וְרַעֲנַנִּים יִהְיוּ, לְהַגִּיד כִּי יָשָׁר ד' צוּרִי וְלֹא עַוְלָתָה בּוֹ.

  אני גם מזועזעת! תגידו לי מה עם הדרת נשים בצה"ל: אני בכלל לא מבינה, למה לא מרשים להם-לחיילות, להיכנס לעזה, איפה "ההדרת נשים" – איך זה שרק חיילים נכנסים ונהרגים, איפא החיילות החזקות הפרוצות של צה"ל…. כך מתנהגים בעת צרה בזמן שיהודים בסכנה? אין שנאה כמו שנאה עצמית!! זה פוגע בכל העם הישראלי. "עת צרה היא ליעקב" וככה אתם מתנהגים נגד נשי הצה"ל? בכלל לא מבינה למה לא מרשים להם (לחיילות) להיכנס לעזה, היכן אבירי הצדק היכן מגיני הנשים למיניהם למה כעת כולם שותקים ???????

  בבקשה, תנו מיד לחיילות הפרוצות של מדינת ישראל להיכנס לעזה להראות לעולם שקיים "צבא שוויוני אמיתי" במדינת ישראל. פשוט אם לא, כך מתנהגים שונאי ישראל. ///"צה"ל = צרעת היא לישראל"\\\

  תודה רבה לבורא עולם על הניסים, כולנו קוראים תהלים. שבעזרת השם ית' שמו, רק יגמר הכל מהר בבשורות טובות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • לגברת האנונימית לא יפה מצדך בימים קשים אלו שעם ישראל בצרה את מקטרגת על בנות ישראל ואולי במקום להטיח ביקורת שלא עוזרת לנו בכלל לציבור החרדי פשוט תתפללי ותבקשי עליהם עליך ועל כולנו רחמים מבעל הרחמים שיזכה את כולנו לחזור בתשובה שלמה במהרה.

   רבקה כהן |
   הגב
  • למשתמש האנונימי.בגלל דקדוק המצוות של "השחתת הזקן " והפיאות מאחור ואיסור גייוס החרדים לצהל הצד החילוני מתרחק מהמצוות האמיתיות .שמירת שבת הקפת הראש טהרת הבית.כשהחרדים יחזרו בתשובה גם החילונים יחזרו בתשובה .

   יפה יוסף |
   הגב