צפו: עימות בין דודה שכולה לשחקנית ערביה (וידאו) (הקלטה)

בתאטרון בחיפה הועלתה הצגה שעוסקת ברוצחו של עמוס תמם הי"ד. דודתו הגיעה למחות והתעמתה עם שחקנית ערביה במקום. צפו

בתאטרון אל-מידאן בחיפה הועלתה הצגה שעוסקת ברוצחו של עמוס תמם הי"ד. דודתו הגיעה למחות והתעמתה עם שחקנית ערביה במקום. צפו

מאוחר יותר התראיינה הדודה, אורטל תמם, ל'גלי צה"ל' וסיפרה על השתלשלות האירועים. האזינו

"עמדתי מחוץ לתיאטרון. זאת היתה מחאה אישית, פרטית שלי, זה היה מאוד חשוב לי לא להעביר על סדר היום את העובדה שיש הצגה שכזאת – שמהללת ומאדירה רוצחים. אני עמדתי בחוץ, החזקתי תמונה, וסיפרתי לעוברים ושבים שוואליד דקה הוא הרוצח של דוד שלי, ואז סאלווה הגיעה והחל עימות ביננו", סיפרה תמם.

תמם הוסיפה: "העימות מצולם. שם אני מסבירה לה מיהו וואליד ושבעצם ההצגה הזאת הם תומכים ברצח הדוד שלי. היא תקפה אותי, והגשתי נגדה תלונה במשטרה. זה מתועד. אני סוטדנטית לרפואה, הדבר האחרון שאני רוצה זה לפגוע בכבוד האדם, ואני מאמינה להשתמש בזכותי הדמוקרטית להשמיע את דעתי, אבל עבור סאלווה נקארה זה לא היה מתאים". כמו כן, תמם ביקשה להבהיר: "אף פעם לא השתייכתי לצד כזה או אחר של המפה הפוליטית".

שחקנית התיאטרון שעמדה בעין הסערה הגיבה לדברים: "אני אדם מאוד רגיש ואני מבינה את הכאב שלה, אבל להשתמש בכאב שלה לתקוף אנשים בצורה מאוד לא תרבותית בפתח כניסה של תיאטרון. אני לא הרבצתי לאף אחד, בואו ניתן למשטרה לבדוק את התלונה שלה. אתממול היא הייתה פשוט אלימה, היא התלהמה וצרחה – כל הבניין ירד למטה לבדוק מי צורח. יש לה את כל הזכות שבעולם להפגין, אבל בואו נהיה תרבותיים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.