"פגעתם בדמוקרטיה וגרמתם לחילול ה'" – צפו בעימות הסוער בין אלי כהן לבני רבינוביץ

אלי כהן שנחל תבוסה בבחירות בבית שמש התארח בתוכניתם של לונדון וקירשנבוים ובמענה לשאלה ששאל אותו המראיין שזאת לא פעם ראשונה שיש זיופים בבחירות וזה לא דבר חדש אמר: "אני רוצה להקריא לך מדברי היועץ שאומר כי הושקעו כאן משאבים כלכליים רבים במחשבה לשנות את הסיכוי, צריכים להיות מודאגים ממה שקורה בעיר", עוד אמר: "אני סומך על בית המשפט אך די לקרוא את דברי היועץ כדי שאמות הסיפים תרעדנה".

גם בני רבינוביץ פרשן בכיר בעיתון "יתד נאמן" שהתארח לצד אלי כהן בתוכנית אמר בתגובה לדברי כהן: "עוד לפני שידעו בכלל מה קרה כאן בבית שמש, אלי כהן וחבריו זעקו ישר להחליף את בית שמש, אלי לא יודע להפסיד בכבוד, רוממות הדמוקרטיה בפיו, אך עד להפסד, זה כבר לא".

עוד אמר: מתנהל פה מסע אלימות מטורף נגד הציבור החרדי", כמובן מי שעשה עבירה שישלם עליה, אבל לו יצוייר שאכן נעשה זיוף, צריך להביא ראיה מוכחת שזה השפיע על ראשות העיר בית שמש".

וכאן התערב אלי כהן וזעם לעבר רבינוביץ: "השוו אותי לנאצי, במהלך קמפיין מתוחכם התירו את לא תגנוב, אם זה קצת אז מותר, פגעתם בדמוקרטיה וגרמתם לחילול השם".

צפו בעימות הסוער – באדיבות ערוץ 10

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אלי כהן טמבל אם הוא היה יודע להפסיד בכבוד בקדנציה הבאה עוד היו חושבים עליו אבל עכשיו הוא שרוף!!! שיראה מה קרה בפתח תקוה למי שהולך נגד הציבור החרדי רק בגלל שנאה טהורה

    חן |
    הגב
  2. אם יפסיד אלי כהן בבית משפט מיד ידרוש לחלק את העיר… אכן דמוקרטי למופת

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב