צפו: עימות ערבי פלסטיני בחברון(וידאו)

שוב זה קורה, בשעות האחרונות נרשמו עימותים בחברון לאחר שקבוצת יהודים נכנסה לשני בתים חדשים שנרכשו מתושבים ערבים בשכונת אברהם אבינו. {הקרב על בית המריבה}

שוב זה קורה, בשעות האחרונות נרשמו עימותים בחברון לאחר שקבוצת יהודים נכנסה לשני בתים חדשים שנרכשו מתושבים ערבים בשכונת אברהם אבינו. בתקרית נוספת, בכביש מעלה אדומים, נפצע ישראלי באורח קל מבקבוק תבערה שהושלך לעברו וקיבל טיפול רפואי מצוותי מד"א.

הפלסטינים יידו אבנים לעבר יושבי שני בתים בשכונת "אברהם אבינו" בחברון. לטענת התושבים היהודים, הם רכשו את הבתים מהפלסטינים על פי חוק. בעקבות יידוי האבנים נפצע אחד מהמתיישבים באורח קל וטופל במקום.

בהודעה שהפיצו המתיישבים כתבו: "שנו בנים לגבולם! היום אנחנו זוכים לגאול שני בניינים נוספים בחברון עיר האבות, בית רחל ובית לאה, ומצטרפים בכך לשרשרת ארוכה של גואלי אדמות ארץ ישראל אשר קנו בכסף מלא בתים ואדמות החל מאברהם אבינו דרך אוסישקין ורופין הרב יוסף ריבלין ועוד".

המתיישבים הוסיפו כי "בניינים אלו נקנו בכסף מלא על פי דין ועל פי חוק", וטענו כי הרכישה נועדה גם כצעד הוכחה – ימים ספורים לאחר הפיגוע הרצחני בעתניאל – כי העם היהודי יכול "לחיות בארצו בגאון ובבטחה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.