צפו: ערבים בהר הבית צועקים על חילוניות, "השיער לא מכוסה, לכו תרקדו בת"א" (וידאו)

ערבים בהר הבית צועקים על הלבוש של היהודיות, "לכו לתל אביב, תרקדו שם, ככה באים להתפלל?". צפו בוידאו

[alooma ref="ff5d1f996e0b5fd959ac5426fcdedbcc.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

16 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קלטתם שהסירטון הזה הוא מה שהערבי הסריט?
  שומעים אותו בקול

  אני |
  הגב
 2. אין שום אדם חרדי שמתיר לעלות להר הבית וחוץ מזה מה עם איסור להתגרות שם הרי רואים בבירור שזה היה כל מטרתם ויש להם לחשוש שהם גורמים להרג יהודים רח"ל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. הם התחייבו כרת לכל הדעות (גם לפי דעת העולים להר הבית)
  כי העולים להר הבית טובלים לפני זה, והם לא

  ובגלל זה אסרו הרבנים לעלות, כי גם אם לעולים זה ספק כרת, הרי יבואו יהודים שהם לא כ"כ שומרי תורה ומצוות, ויעלו סתם ככה, ויתחייבו כרת מדאורייתא, וכתוב בגמרא שכרת של טומאת קדשים זה הכרת הכי חמורה בתורה

  מאיר |
  הגב
 4. מכאן אפשר לראות איך שהרבנים צדקו בדבר האיסור לעלות להר הבית

  כי הרבנים שאסרו טענו שאפילו אם יהודים שומרי תורה יעלו ויטבלו לטומאת גופם ויילכו רק במקומות שהם מקילים לפי איזה שיטה שזה רק הר הבית ולא גבול העזרה, הרי הרבה יהודים אחרים שלא כ"כ מבינים ושומרים הלכה ייכנסו גם בלי טבילה וטהרה כדין, ואז הם ייכנסו להר הבית עם טומאת הגוף ויתחייבו כרת מדאורייתא,

  וזה מה שקרה כאן, הם לא טבלו לפני זה, והם התחייבו בכרת חמורה של טומאת המקדש "לכל הדעות" כאן אף אחד לא מיקל גם החרדים והדתיים ההזויים ביותר שיודעים קצת הלכה, האיסור של טומאת המקדש זה האיסור הכי חמור בתורה, כפי שכתוב בגמרא,

  מכאן אנחנו רואים איך שכל הרבנים שפסקו בזמן כיבוש הכותל שאסור לעלות, התכוונו גם שגם אם עכשיו זה ספק כרת, הרי יבואו אנשים שכן יתחייבו בוודאי כרת.

  דוד וי |
  הגב
 5. אנשים קצת הגזמתם, מה עם לימוד זכות!!! מה עם אהבת ישראל!!! חשוב לה שעם ישראל לא יתבזה ויהיה קידוש ד'גדול יותר אז היא עולה להר, כל הכבוד!!! וזה בסדר שהיא לא מושלמת,היא משתדלת ובסופו של דבר תעשה את מה שנכון, קיצור מה שחשוב זה הבפנים ולא הבחוץ!!!! במשמעות השלמה של הדבר.

  דניאל |
  הגב
 6. קודם כל שהערבים יפסיקו לשחק כדורגל בהר הבית. אחרי כך שיטיפו לנו מוסר…

  יוני |
  הגב
  • לכאורה הם צודקים

   תכבדי את עצמך – וגם הסביבה תכבד אותך יותר!!! איך אני יודעת שהצניעות צריך שיפור? בגלל כשאני הולכת ורואה את כל הפאות המסולסלות, ואת הבגדים הצמודים ביותר, והפרוצים ביותר, כל חלקי הגוף בולטים!! כן אני יכולה להעיד שאני רואה “כל” חלקי הגוף בולטת, מרוב נשי החרדים! אז מה אם הגוף מכוסה.. אבל איפה הצניעות! איפה רבונו של עולם? איפה הלב שלנו? איפה ההרגש שלנו? איפה היראת שמים שלנו? איפה שרה באוהל? איפה הצניעות של יראת ד’? זה מזעזע איך השם יתברך יכול לראות ולסבול את זה ועוד מי דורש מהנשים להתלבש בפריצות?

   מי דורש? הנשים תמימות, שטוענות “אני עושה את זה בשביל בעלי” ועל זה ד’ מאוד כועס עכשיו, זה הבושה הכי גדולה לחרדים שהבעל לא שומר את העינים שלו ומסתכל ברחוב בנשים פרוצות, ורוצה שאשתו תתלבש יפה (שהיא התלבש כ-ז-ו-נ-ה כשאר נשי חרדים, עם חצאיות מיני חולצות צמודות…) שמושכת העין של בחורי חמד ואברכים, בושה!!! אלף אלפי פעם!!! אני פשוט מזועזעת שהשם ישמור את כל עם ישראל וכולם יזכו לעשות תשובה שלמה באהבה ובשמחה.

   חז"ל אומרים שאלמלא נתנה תורה היינו לומדים צניעות מחתול, תראו איך הם בקושי נראים עושים צרכים, לעומת הכלב ההופכי לו, והם מכסים במדויק. נראה שד' נותן לנו כלי להשפיע, רק ננצל. אנא ד’ בזכות התשובה של הנשים צדקניות, שמהיום ילבשו רק מטפחת, אמור לכל צרותינו די.

   אנחנו בדור האחרון שלפני הגאולה- דור בו תנאים לא רצו להיות. ועכשיו המלחמה האחרונה היא המלחמה על קדושת ישראל. היצר הרע משתולל עכשיו, בהבינו שעוד רגע קרב סופו, והוא יודע "אלוקים של ישראל שונא זימה הוא" אז הוא מנסה להגיע לכל סוגי הציבור בישראל וגם לצערנו אצל החרדים..

   על כן בנות ישראל קדושות עלינו להתחזק ולהיות בעוז ותעצומות נפש בכדי לקיים והדר בלבושנו ואז יקוים בנו הפסוק ותשחק ליום אחרון. כי בזכות נשים צדקניות יבוא גואל! ובל נטעה יש לנו אחריות גדולה מאוד על שלום עם ישראל וכן זה מתבטא במלבושינו אנחנו לא לבד בעולם. על כל איבר ואיבר שברא ד' באישה ביקש ואמר "בתי היי צנועה" וגם לחרדיות יש מה לשפר, החצאית הקצרה כדאי שתחזור להיות ארוכה, הפאה המתנופפת כדאי שתהיה מתפחת. ובכלל אנחנו חיילים של המלך הבנים שלו ואנו לא חסים על כבוד השכינה הקדושה? בואו נתחזק ונביא יחד את הגואל!!!

   אפילו מלכת אנגליה שומרת על צניעות כמו חרדית ויודעת שכבודה של בת מלך פנימה כל שכן כשמדובר במלך העולם ולא בבשר ודם.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 7. רק בשיער פזור? מה עם טבילה מה עם צניעות. התשובה לכל מזרוחניקים

  אא |
  הגב
  • תשובה: למזרוחניקים יש תורה אחרת. יש להם תורה לא מסיני! "תורה מסין"

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
   • מאיפה התורה שלך הגיע? נראה לי מרוסיה/פולניה/אשכנז, תברחו לשם וכך אל תתגרו באומות

    אברהם גיא |
    הגב
 8. לא נעים אבל הם צודקים וחבל שהם לא באים גם לצעוק בתל אביב.
  הלוואי שהם לפחות טבלו לפני שנכנסו שאחר טבילה יש מתירים לעלות להר הבית.

  ציני |
  הגב